Návrat idiota (1999)

Kamera: Štěpán Kučera......Film, který nemá v české kinematografii obdoby.

Valmont (1989)

Kamera: Miroslav Ondříček......nádherné! To je to slovo, co mě při sledování tohoto filmu napadlo. Přestože je to historické drama a ještě k tomu romantické, drželo mě to a nepustilo. Celková vizáž je velmi působivá. Colin Firth dokázal, že umí hrát i v dobrých filmech(bohužel dnes už to není taková pravda) a z dam mi nejvíce sedla Meg tilly:)

Evidence (1995)

Nejabstraktnější Reggiovo dílo, jinak opět krásné a ta hudba! Díky za link.

Koyaanisqatsi (1982)

Kamera: Ron Fricke(ten později natočil podobný snímek - Baraka) tohle je geniální! A inspirativní... skvěle!

Ostrov (2005)

Pearl Harbor i Armagedon nebo skála - to všechno jsou pitomé americké akční sračky. Ale tohle má nápad a provedení je skvělé. A hlavně jsem NIKDE NEVIDĚL NĚJAKÉ HROZNÉ UPOUTÁVKY SLIBUJÍCÍ HORY DOLY, TAKŽE MĚ OSTROV NEZKLAMAL, ALE VELMI PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL!

Anima Mundi (1992)

Střih: Miroslav Janek Hudba: Philip Glass Skvělé záběry přírody doplněné ráznou hudbou Philipa Glasse. A půl hodinka vůbec nenudí.

Pád Třetí říše (2004)

tohle se mi líbilo. Němci umí točit filmy! Hlavně švýcar Bruno Ganz jako Hitler exceluje maximálně.

Post Coitum (2004)

Vysmívám se všem nízkým hodnocením:) Tak originalni a dobrej film, pico, to neni mozny! SES ZBLAZNIL! SLEZ!