Nebohá paní Pomsta (2005)

Pro mě rozhodně nejslabší díl trilogie o pomstě. Je zde pár zajímavých nápadů, celkově si mě film ale v podstatě ničím nezískal.

Amazing Spider-Man (2012)

Když se mermomocí snažíte dělat jinak něco, co původně nebylo vůbec špatné, nemusí to notně být ta nejlepší cesta..

Zkrat (2011)

Průměrný film s nadprůměrnou Ginou Carano, což je zajímavé, že říkám, protože vážně nevím čím mě tak dostala. Každopádně už se ale těším na cokoliv v čem se objeví příště.

2 $ocky (2011) (seriál)

Ze začátku jsem se velice snadno vžíval do chudoby mladých začínajících lidí, ale ke konci první a v tom co zatím vyšlo z druhé řady už postavy začínají být trochu monotonní, dochází tomu originalita a prostě a jednoduše to zapadá do průměru. No a mimochodem postava Sophie je vyloženě NADotravná a opravdu, opravdu, OPRAVDU bych se bez ní obešel. (Palec nahoru za pěknej originální českej název :)

Kronika (2012)

Nemůžu dát 4*, protože mi přijde, že tentokrát mi to snímání kamerou v rukou jedné z postav nepřidávalo realističnosti ani zajímavosti a myslím, že by tentokrát bylo lepší natočit film tradičně.

Útok na věžák (2011)

Přidat trochu sexu a je to přesně jako delší epizoda Misfits. Je na tom vidět menší rozpočet vyvážený krásnou Britskou originalitou. Vcelku zábava s pár hluchými místy, celkově ale zasloužených 70%, už díky tomu, že to Británie dělá po svém a neopičí se po Americe - tomu tleskám.

Hunger Games (2012)

Mě by akorát zajímalo, kde skončí ta posedlost obsazovat do hlavních postav šestnáctiletých dětí dospělé, "hodně přes dvacet", lidi.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Ten seriál má tolik chyb, že jsem to už dávno přestal řešit. Znovu a znovu se k němu ale vracím, takže něco na něm asi přesto bude.