Transformers: Zánik (2014)

No, už to prostě není ono. Kouzlo prvního dílu je pryč, ale pořád se objevují noví a noví nepřátelé. Přiznám se, že jsem vydržel celou tu dobu koukat jenom proto, abych si mohl odfajkovat shlédnutí filmu.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Mno, čekal jsem prostě víc. Tohle mi přišlo malinko jako ztráta času a Emma Thompson mě vysloveně rozčilovala, měl jsem sto chutí ji vyhodit z okna :)

Mocný vládce Oz (2013)

Jedinou motivací, proč a to koukat bylo účinkování Zacha Braffa coby opice. Můžu si dát fajku, že jsem tento film viděl, ale hodnocení? Průměrná věcička a ty čarodějky, to byl prostě děs, ani jedna se mi nelíbila. Franco v hlavní roli taky nic moc, tohle mu fakt nesedí.

Stará křivda (2013)

Průměrný film. Hned v první třetině filmu jsem tušil, co se bude dít dál a s malou obměnou se to i stalo. Chtělo to nějaký pověstný "twist" a hned by mohl film mít vyšší hodnocení. Alespoň ten konec zůstal otevřený. Takto jenom 3*

Rocky V (1990)

Tohle už není Rocky, co býval...

10 000 př. n. l. (2008)

Tohle mne příliš nebavilo, přišlo mi to až moc dlouhé. Zbytečně...

Captain America: První Avenger (2011)

Malinko průměrný začátek do série Kapitána Emériky. Ten Hugo se mi tam ale moc líbil, prvotřídní parchant :)

Ohnivý oceán (2004)

Průměrný film s kapku překombinovaným příběhem. Trošku jako pohádka.

Achmed Saves America (2014)

No, takže tenhle film se hemží takovým Pro-Amerikanismem až to není možné. Oslava Amériky jak jen to jde. Je zde tuna typicky amerických idiotských věcí, ze kterých může být divákovi zle. Pokud tohle pominu je z toho průměrný, spíše podprůměrný animák a je škoda, že se k tomuhle Jeff propůjčil.

Carrie (2013)

Původní film jsem neviděl, tak alespoň nemám co porovnávat. Film to není špatný, ale zase ne nijak excelentní, abych mu dal více hvězd. Celý film jsem se těšil na ten konec a napjatě očekával, jak proběhne pomsta. Mám rád, když stříká krev (nemusí být nutně prasečí) a na konci aspoň nějaká byla. Za to jsem rád.