Místo činu - Zlomené květy (1988) (epizoda)

cha,chá..Schimanski s kocovinou a mužně odhlalenými chlupy na hrudi na stopě zločinu v Dusburgu a to vše za doprovodu Dietra Bohlena...:-)tomu se prostě nedá,nedá odolat:-)

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

dodnes mne štve že oba hlavní hrdinové drží bobříka mlčení...:)

Napříč vesmírem (2007)

jeden by čekal,že když někdo udělá musikál a použije k tomu hudbu The Beatles,tak se to nedá snad ani pokazit..a vida...dá se..pro mne nuda od začátku až do konce

Austin Powers - Goldmember (2002)

pokud jste zhulení umřete smíchy...pokud ne...proč by se na to koukal někdo při smyslech?vlastně?:-))

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

studiová verze Kamenáku aneb Ujo Vtipkár vrací uder...tohle snad nemyslíte vážně?:-)

To byl náš hit (2011) (pořad) odpad!

Petr Vondráček jako seladon:-)..a k tomu revuální show ,která patří někam do roku 85..br:-)

Rumové pralinky (1996)

velmi klidný a příjemný film...nechtělo se mi věřit,že Anne Heche je na holky..bylo mi to fakt líto:-))..a jakou jsem měl pak radost,že si to rozmyslela.,..i když..ono to může být stejnak jedno,že?:-))

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

aneb zpívá celá rodina...je vůbec ještě někdo v téhle zemi,kdo se nezučastnil pěvecké soutěže?:-)

Až na dno zrady - Emanuel Moravec (1997) (TV film)

při záběrech na zaplněné hajlující Staroměstské náměstí,které jako jeden muž a žena zpívá českou hymnu´ ,člověka zamrazí...

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

chucku...chucku:-)))u hororu bych se měl bát..a ne se nudit a chvilkama smát:-)