Purpurový vrch (2015)

Jeste jsem to ani nedokoncila, ale to co rekla slecna hlavni hrdinka pred taneckem je za pet hvezd no matter how it will go from there..

Soft & Quiet (2022)

Wow.. Nemam slov. Snad jediny trochu relevantni a v ramci normality mi prijde zminit ze vztah hlavni *hrdinky* a jejiho manzela je k zbliti. Jako ostatne vsechno v tomhle filmu. Ale rozhodne to neni spatny.. film... Btw tohle je reason proc nemam zadny kamaradky zensky, asi by me jeblo tohle poslouchat dyl nez 90 minut.

Napětí (2021)

Me to bavilo, jasny, nic svetobornyho, ale dobry duchariny/posedlostiny je malo a tohle nebylo spatny, zaslouzi si lepsi hodnoceni, atmosfera byla supr.

Ďábel (2010)

Do dnesniho dne porad jeden z nejlepsich becek out there. Skvela zapletka.

Pod kůží (2008)

Tasty. Kez by takovejch bylo vic :]

Megan is Missing (2011)

Pet hvezdicek za posledni pul hodinu ktera byla libova, cheap spit on your grave. Kez by takovych bylo vice :]

Pí a jeho život (2012)

Po hodně dlouhé době jsem si v kině pofňukala, což se mi teda nestalo x let. Fakt strašně jsem se bála, že to zničí můj dojem z knihy, znáte to. Ale rozhodla jsem se to risknout, díky Bohu! Musím říct, že když jsem ve filmu viděla některé scény, odpovídalo to přesně tomu, co jsem si při čtení představovala. Nevím jestli se stal zázrak nebo co, ale prostě mě to dostalo na plný čáře. Hlavně je to asi tím, že jsem milovník koček, takže na to hned člověk kouká tak nějak jinak. Nejlepší, nejsmysluplnější 3D co jsem viděla. "Richarde Parkere, řekni mi, co vidíš."

Vetřelec ³ (1992)

Asi nejlepší díl. Surovost.

Šestý smysl (1999)

Kvalita, skvělé herecké výkony, konstantní napětí, úchvatný závěr. Pokud někdo stojí o první třídu v duchařině, je to právě šestý smysl. Klidně znovu a znovu. Brilantní.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Sympatické postavy, které nejdou daleko pro sarkastické vtípky a spousta a spousta kafe.