Zhoubné zlo (2021)

Na 4 to neni, ale maloco me fakt dokaze udrzet a musim rict ze kvuli tomuhle jsem asi dvacetkrat pauzla hru, takze pozornost to udrzelo, ackoliv to byla vicmene ptakovina, ta tension na 4 hvezdicky byla + soundtrack fajn, clovek chce fakt videt co se deje a neodtrhne oci. Hodne mi to pripomina asijske filmy, ve strukture, ktera je chytlava.

Vetřelec: Covenant (2017)

Jsem myslela, že horší než Prometheus už to být nemůže, a pak tohle. Giger se musí v hrobě obracet. Souhlas s těmi kdo navrhují, abyste si raději šli zahrát Alien Isolation. Lepší než Prometheus a tadle sračka dohromady.

Kitaro a odvěká kletba (2008)

Tento "žánr" já nerada, přesto to bylo velmi vkusné a zábavné. Člověk na to asi musí mít náladu, kterou já teď o zkouškovém mám, takovou tu kdy si chce odpočinout, vypnout, na něco pěkného (vizuelně) se podívat, a v tomto směru se tu nedá nic vytknout. Určitě to stojí za pokus, ale jak říkám, člověk musí mít takovou oddechovou, pohodovou náladu, jinak to asi může nudit. Každopádně jak jsem psala, vizuelně moc pěkné, typický styl, hororové prvky, kouzla, humor..

Moucha (1986)

Opravdu výborný film, ráda se na něj dívám i teď.

Srbský film (2010)

Asi jsem divná. Při tom, když jsem se na to dívala, to se mnou ani nehnulo. Až potom mi to začalo nějak šrotovat. Každopádně jsem se musela ještě podívat několikrát, na vybrané scény. Ani tak mě neděsí lidé, co na snímku pracovali ani snímek samotný, jako spíš to, že mě to fakt zaujalo. Ehm. Každopádně nějakým hodně jetým způsobem prvotřídní film. No. Propomínalo mi to nějakou hodně perverzní kriminálku. Asi už se na to nikdy nepodívám, protože teď ani nemůžu vyjít z baráku a neříkat si "hm, co když můj soused.. vždyť ho vlastně ani vůbec neznám..." je to divný, ten pocit co zůstane ve vás. Je to hrozně syrové...

Si wang xie zhen (2004)

Povídat tu o tom, jaký to je nebo není je nesmysl. To už je tu napsáno hodněkrát a případně to zjistí každej sám, pokud se podívá. Nicméně mám jediné slovo, které vystihuje celý film - výborné!

Mary a Max (2009)

Velmi pěkný film. Nečekala jsem mnoho a odcházela jsem z kina takřka s brekem. Drámo.

Méďa (2012)

Hm, seděla by mi tam alespoň jedna pořádná erotická scéna (sex plyšového medvěda mě úplně nevzrušil), když už tam hraje Mila, každopádně to bylo o romantice, jasný... Méďa bezkonkurenční. Oceňuji hlavně to, že přes to, že jde fakt o kravinu, kde je hlavní postava zhulenej a nadrženej plyšovej medvěd, film je dobře udělanej (kdyby tam nebyl medvěd a byl by tam jednorožec nebo třeba i člověk, byl by stejně dobrej), bez kýče, obsazení velmi příjemné, jediné co mě trochu vadilo, bylo větší množství pitomejch a zbytečnejch dialogů... buřt byl luxusní a jeho fotr ještě lepší.. na vypnutí super zábava... konec (stmívání) naprostá pecka... film luxusní od začátku do konce...

The Loved Ones (2009)

Bože. Týrat tak děsně pěknýho a sympatickýho chlapa? Už to je horor. Uáá a ta ... to je taková .... já bych jí... jedna zas... k věci, film je to skvělej, ale už nikdy v životě.. hlavně ne pro ženský, který maj rády sexy chlapy a psy a nesnášej vymaštěný, hnusný, zakomplexovaný krávy.. Musím ale uznat, fakt luxusní závěr.