• Sportovní

Nelítostný Parker (2013)

Nebylo to špatný, ale zase to nebylo tak přeborný. Zaujalo mě, že to má spojitost s odplatou, ale tyhle dva filmy nebudu srovnávat, protože by to určitě nemělo cenu. Je to taková jednochuťovka. 50%

Pád Bílého domu (2013)

Někdo to může považovat za akční jednohubku. Já v tom vidím to, že Rkové akčí filmy ještě neskončily. Olympus has fallen je tomu příkladem. Jediné co bych vytkl je vizuální stránka helikoptér a vzdušných soubojů. Jinak akční pecka ;)

Rivalové (2013)

Tak jo, po Vlkovi z wall street tu máme další úžasný snímek. Abych to nějak zhodnotil, celý film jsem si užíval, bylo to fajn ta rivalita mezi dvěma závodníky se stupňovala, ale pak přišel poslední závod v Japonsku a na mě přišla síla okamžiku. Vážně tenhle film se mi moc líbil a jen je podle mě škoda, že nezískal ani jednu nominaci na oscara. 5*

Sezóna zabíjení (2013)

Líbilo se mi to. Líbil se mi děj, herecké obsazení, bavil jsem se, překvapil mě konec. Nevím proč bych neměl dávat 4*.

Vlk z Wall Street (2013)

V podstatě je to to samé o čem je Riziko, nebo Wall street. Prachy, děvky, drogy, prachy, děvky, drogy a pořád do kola. Ale tenhle film je stokrát lepší než riziko i Wall street. Já se vážně bavil a trochu i strachoval. Vynikající snímek, Martin Scorsese je skvělý režisér a Dicaprio je skvělý herec no a když k nim přidáte skvělý scénář, nemůže z toho vzniknout nic špatného ;)

WrestleMania 29 (2013) (pořad)

Nejvýdělečnější a (zatím) nejhorší Wrestlemania. Víc se mi snad ani dodávat nechce!

Hunger Games (2012)

Bohužel se stalo, že jsem si na tento film vyšel do kina.Trailer mně možná trochu upoutal, ale film sám o sobě je pro mně blbost.Jediná jiskra tohoto filmu je skvělý (nasávající) Woody Harrelson a pěkná Jennifer Lawrence.Děj se točí okolo teenagerovského zabíjení.Ve směs je to gladiátor pro děti, který nadchne snad jen pouze čtenáře knižní předlohy.Mé hodnocení 3*.

Total Recall (2012)

Co jen, k tomuto filmu říci.....Pokus byl dobrý, výsledek už ale nic moc. Colin Farrell je dobrý herec a moje oblíbená Jessica Biel, jak jinak než skvělá. Také nesmím zapomínat na výkon Kate Beckinsale. Ale jelikož jsem fanouškem předchozího dílu , neudělal na mě tenhle film moc dobrý dojem. Je to taková horší jednohubka. Ze začátku jsem se výborně bavil, ke konci jsem se příšerně nudil. Takových 50 na 50. Holt remaky jsou remaky :/