• Sportovní

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Tohle byl pěkně zvrácený snímek, celý film se točí okolo nechápavého děje s virusem který napadne každého.Abych tenhle šílený počin okomentoval jedním slovem to vážně nemohu.Použil bych slova jako nechápavost, krev, střelba, Willis, Tarantino a Rose McGowan.Nejprve jsem chtěl dát tři, ale tento snímek mně tak uchvátil, že za bláznivého velitele Bruce Willise a krásnou Rose McGowan dám jednu hvězdičku navrch.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Kdybych to měl srovnat s prvním dílem, tak je jasné, že jednička vede.Ale přesto si myslím, že když je to videofilm,patří k lepším hororům,ta atmosféra a Pinhead.Nenudil jsem se.

Hospoda (1996) (seriál)

Když nemáte co do pozadí, k vaření, seriál Hospoda je tou nejlepší volbou. Ale POZOR! Způsobuje po zhlédnutí velkou chuť na pivo :)

Hunger Games (2012)

Bohužel se stalo, že jsem si na tento film vyšel do kina.Trailer mně možná trochu upoutal, ale film sám o sobě je pro mně blbost.Jediná jiskra tohoto filmu je skvělý (nasávající) Woody Harrelson a pěkná Jennifer Lawrence.Děj se točí okolo teenagerovského zabíjení.Ve směs je to gladiátor pro děti, který nadchne snad jen pouze čtenáře knižní předlohy.Mé hodnocení 3*.

Invaze (2002) (TV film)

Nesuďte mě za hodnocení. Hraje tu Bruce Campbell a příběh trochu kopíruje horor Věc (více než dost). Ale já se bavil a nemám problém dát tv filmu 4*.

Invaze (1996)

Taková oddychovka s Charlie Sheenem. Pro mně jako fanouška byl tento film ušitý na míru.Dobré, ale i průměrné sci-fi.

Já, legenda (2007)

Skvělý snímek a skvělý výkon v podání Willa Smithe. Vážně unikátní nápad. Akorát mám takové nutkání, zajímalo by mně jak by v tomto filmu vypadal Arnold Schwarzenegger a jak by tento snímek vypadal, kdyby se natočil hned někdy v 90. letech. No to bude jedna z věcí, kterou se nikdy nedozvím. A ještě bych chtěl podotknout, že alternativní konec dává filmu více logičnosti a je prostě lepší.

JCVD (2008)

Podle mě nejlepší Van Dammův výkon z hlediska dramatu.Roli sama sebe zahrál na jedničku.Vážně skvělá práce, Jean-Claude měl dostat Oscara.

Jezero smrti (2008)

Tak takhle "nasranej" jsem od filmu už dlouho neodcházel.A popravdě ani nevim jak bych tenhle film popsal.Nebyl to horor,bylo to spíš takové drsné drama.V tomhle filmu je obsažena nelidskost a brutalita.Takové solidní 4*.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tohle je přesně ten typ seriálu u kterého můžu vypnout svůj mozek, opustit všechny své myšlenky a jen se kochat a smát se Earlovo a Randyho vtipným situacím. Parádní seriál, při kterém se vždy rád zasměju.