Fanboy a Chum Chum (2009) (seriál) odpad!

Odporný hnusný seriálový odpad, pri ktorom je Pokémon alebo Digimon úžasný a geniálny počin hodný Emmy. Ach, kde sú len tie časy našej mladosti, keď seriály pre deti stáli aspoň za niečo?

Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)

Jeden z najlepších seriálom môjho detstva s jednou z najlepších úvodných pesničiek. Išlo tam o to, že Pinky a Brain boli dve biele laboratórne myši, ktoré sa snažili takeovať over the world. Vždy ma štvalo, že sa im to nikdy nepodarí :( Proste som im držal palce. Rozhodne nadpriemerná záležitosť, ktorú si rád znovu pozriem. P.S. súhlasím s kolegom Flipperom, ale českému názvu nie je len hanba, ale dokonca mne sa z neho chce vracať!

Free for All (2003) (seriál)

OK, čo sa dá povedať o Free for All... Jednoznačne tento seriál nemal šťastnú históriu. Bol zrušený už po 7 dieloch, čo ani nedovolilo postavám, zápletkám a vzťahom aby sa plne vyvinuli. Inými slovami bieda! Tvorcovia sa akoby nasilu snažili vytvoriť ďalší kontroverzný seriál pre dospelých bez nejakého extra dobrého nápadu. Postavy boli otravné, animácia nevýrazná a príbehy ľahko zabudnuteľné. Zdrogovaná fretka, babička nymfomanka, ten vysoký čo jazdil na Ferrari či občasné nahota na nijako nezaujali a nechali vo mne tento seriál chladným. (Sledované tuším na MTV alebo na VIVE v neskorých nočných hodinách)

Danny Phantom (2004) (seriál)

Celkom zaujímavý seriál na Nickelodeone od tvorcov seriálu The Fairly OddParents (podobnosť v animácii, výzore postáv, pozadia aj humoru vynde najavo každému, kto sa v tejto sfére vyzná). No, inak dej je dosť klišéovitý. Klasická zápletka s teenagerom, Dannym Fentonom, ktorý má klasické teen problémy, divných priateľov, šibnutú rodinu a čírou náhodou získa superschopnosti. V tomto prípade sa dušie schopnosti... znie to divne však... radšej schopnosti ducha, stane sa nejakým tým poloduchom. Najskôr mi tento nápad prišiel divný. Veď si zoberte človek a zároveň duch?! To si predsa dosť odporuje. Keď som sa nad tým prestal nejako zamýšľať a povedal som si, že je to predsalen seriál pre deti začal som si Dannyho Phantoma uživať. Dannyho poslaním stane, ako to už býva, stáť na strane dobra a ochraňovať nevinných obyvateľov mesta Amity Park pred hrozbou duchov a týchto nevítaných návštevníkov vrátiť späť do ich sveta. To najlepšie bola pre mňa určite veľká variabilita vedľajších postáv a hlavných antagonistov - duchov. Každý má svojskú osobnosť a humor, ktorú si buď obľúbite alebo ju začnete nenávidieť. Ja dám 4*. Chápem tých, ktorí dávajú menej, seriál má určite aj svoje slabé miesta a každému nesadne. Ak ale máte radi niečo takéhoto animovaného typu s kludným svedomím vám môžem tento seriál odporučiť. "I am the Box Ghost! Beware!"

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Mne sa to páčilo! Klasický záležitosť a lá Kventín. Zaujímavý film plný odkazov na Tarantinove predošlé filmy, ukecaných pasáží, dobrej hudby, parádnych akčných scén s legendárnymi americkými autami a s jedným s najbizardnejších koncov v histórii kinematografie. K dokonalosti a teda aj k piatim hviezdičkám nechýbalo veľa.

Jamieho drůbeží farma (2008) (pořad)

Toto je asi jediná vec s kuchtíkom Jamie Oliver, ktorú som videl úplne celú (ak teda nerátam epizódu Top Gearu kde bol hosťom) a rozhodne to stálo za zhliadnutie. Jamie v priamom prenose a tiež pred živým publikom ukázal ako brutálne zabíjajú sliepky, ako malulinkých žltých kohútikov kántria otravným plynom a lá koncentračný tábor. Taktiež sme mohli vidieť to v akých katastrofálnych "továrniach na vajcia" sa hydina chová a iné a iné veci, po ktorých som asi týždeň nejedol nič kuracie. Ak chcete uzrieť šokujúcu pravdu o tejto téme tak neváhajte! Silnejší žalúdok nie je pri tomto u vás na zahodenie...

Arabela (1980) (seriál)

Ja neviem... Mne sa to nikdy nepáčilo. A to ani keď som bol malý...

Hodiny (2002)

Skvelý a predovšetkým originálny film, ktorý si veľmi rád ešte niekedy pozriem. Strongly recommendet !