Bílé maso (2008)

Kvalitne natočený thriller. Čo možno vyčítať tomuto príbehu je zobrazenie juhokórejskej polície ako totálne neschopnej, ba až mentálne postihnutej.Hádam to tak nie je.

Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy (2008) (TV film)

Filmu predchádzali televízne šoty nakrútené v priebehu expedície, ktoré boli zasielané pomocou satelitného telefónu a vysielané v spravodajstve TV. Film bol doplnený výpoveďami zúčastnených horolezcov. Žiaľ veľmi nepriaznivé počasie nám nedovolilo vystúpiť na vrchol, a tak sme sa otočili vo výške 7680 m, asi 2 hod. od vrcholu.

Vianočné oblátky (1977) (TV film)

Martin Ťapák vedel geniálne zachytiť atmosféru slovenskej dediny. V tomto diele sa stretlo niekoľko významných hercov, ktorým vďačíme, že aj my sme pocítili čaro predvianočnej aj vianočnej nálady. Mihla sa tam dokonca aj Milka Zimková ako mladá dievčina a samozrejme aj ujko Matejka ,nezabudnuteľný slovenský herec - neherec.

Počestné paní pardubické (1944)

Komédia so skvelým hereckým obsadením pranieruje to, čo kľudne môže aj v dnešných časoch.

Maléna (2000)

Tento film je nielen o krásnej žene, ale aj o ľuďoch, ktorých sa dá rýchlo zmanipulovať, ale aj ich rýhle premeny v závislosti od situácie. Počiatočná scéna vyhlásenie vojny Francúzsku a Anglicku Musollinim, záverečná vítanie osloboditeľov, ale hlavne pomsta Malene. Krutosť ľudí je najhoršou vlastnosťou človeka.

Princezny (2005)

Výborný výkon oboch hlavných predstaviteliek doprevádzaný skvelou hudbou.

Robin Hood (1984) (seriál)

Výborná mystyka a muzyka...

Přerušená píseň (1960)

Základ príbehu je skutočný príbeh lásky slovenského vojaka ku gruzínskej doktorke, jeho zranenie i amputácia nohy.

Smrt přichází v dešti (1965)

Charizmatický Chudík, ale i výborné herecké výkony - Polónyi, Strnisková a iný.

Zvoník od Matky boží (1997) (TV film)

Ano, Salma Hayek, bola ideálnou predstaviteľkou Esmeraldy, ale prečo ju obliekli do kostýmu netypického a prečo tancovala skôr perzský tanec ako cigánsky?