Zdivočelá země - I šéf musí jednou do důchodu (2012) (epizoda)

pan stránský to napsal skvěle, Maděra dělá bordel kvůli důchodu, ilonka zase kvůli svatbě jíry s katkou moc se mi to líbilo deda honza:-)Maděro jdi do hajzlu! a malý cikán krade jezdeckou výstroj:-)27.6.2o21

Zdivočelá země - Epizoda 6 (2001) (epizoda)

"aby byl potrestán člen strany a nedotklo se strany" chci blít ,brabenec hraje správného komunistu to švorcová ta byla taky, ale takoví fanatici jsou nebezpeční viz francie tam jim to taky leze na mozek :-) bože prosím chran nás od blbců je tu bordel, závist, koryta při tom jde o velké prachy, my plebejci víme hovno ,nemůžu tu novou svoloč ani cítit snad to babiš ustojí já mu fandím, klaus, šel také do prdele toho bych i posral včetně toho jeho kripla, co se mu moc nepovedl ,křivák i s držkou fuj, a furt se sere do politiky a my jim lezem do rekta pro méně vzdělané do prdele děti ahoj :-)už dlouho jsem neviděl klause jr že by komentoval jeho kecy už ani nečtu deda:-) lábus a vlach hrají tak skvěle až mi krev bublá deda:-)to byla svinská doba, trochu jsem zažil ani na to nechci vzpomínat:-)to mládí je nádherné, ale rychle uteče ani si toho nevšimneme a máme doma manželky, a krásné ženy chodí okolo škoda , byla to krásná doba a my jsme zbli škoda deda:-)

Zdivočelá země - Epizoda 5 (2001) (epizoda)

modli se jak nejlíp umíš " andělíčku můj strážníčku " tu jsem se taky modlil, kdysi to je tak dávno škoda :-) dožil jsem se roku 2019, nevím zda za trest či odměnu , neb také platí: že koho bozi milují, ten umírá mlád , tak co si vybrat odměnu či trest pane Bože děkuji honza :-) 12.8.19 je mi líto Oldřicha Vlacha , když vzal roli komunistického hajzla ,ale hrál ji skvěle a Kanda ho měl zabít :-)12.8.19

Zdivočelá země - Epizoda 11 (1997) (epizoda)

zemi jsem viděl mockrát ,při sledování obdivuji rejžu a pana stránského moc se jim to povedlo:-) na komunistické ikony gottwalda stalina a na odznaky ksč jsem alergický:-) skoro se mi chce zvracet, ale nemám co:-)kdo hrál tu ženskou u výslechu zatím jsem ji nenašel:-)nič len posratý naftalín:-)19.2.2020 Zdeňka Sajfertová dobrý ksicht na svini:-)19.9.2o2o a z Brabence je idiot :-)6.5.21

Zdivočelá země - Epizoda 9 (1997) (epizoda)

mladá děvčata jsou krásná, putna hejl brabenec jsou k sežrání spíš k nasrání deda :-) i kanda je mi sympatičtější než magor maděra nc honza:-) ale dobře jsem se pobavil:-) dělnická třída ho brzo smete, tak to jsem se smál ten hejl je třída taky na smeták:-)jo a putna lábus mi pije krev, jen ho vidím :-) gotwald a stalin na zdi to znám ze školy, chce se mi zvracet ten Stránský je sekáč :-)18.2.2o2o

Synové a dcery Jakuba skláře - Krize (1985) (epizoda)

munzara nemusím, ale ostatní jsou perfektní v četně krupky a krupkové prostě dietl byl skvělý vypravěč a ukázal naše české povahy a stránský taky deda:-) Kostka zahrál blbého manžela i blbého komunistu perfektně, pane Dietl bravo :-)někdy je mi až smutno:-)17.4.19 zvlášt´ když Haničinec (Bošek) hraje zlého muže nc:-)Řehoř hraje slizouna fuj :-)22.7.19 jo a Miládka hraje tu blbou slepici přímo skvěle 31.11.2019:-) ten seriál nemá chybu Dietl je český Dumas :-)29.8.2o2o