Dokonalý svět (1993)

viděno 1x moc mě to nenadchlo tak to zkusím znovu po 15 letech jsem zvědav jak jsem se změnil?:-)tak nic moc v půlce jsem to vypnul a to Eastwooda mám rád, raději si pustím Absolutní moc kde hraje zloděje :-

Osobní strážce (1992)

samurajský meč lehounká šála nemá chybu nc:-) ač je to starý přímo skvělý :-) nejhorší jsou sestry a závist :-)

Synové a dcery Jakuba skláře - V novém domě (1985) (epizoda)

Petr Čepek byl výborný herec, ale s tím ksichtem dokázal moc ,mě se moc nelíbil, doma bych ho nechtěl deda:-) a Hugo to byl taky syčák deda:-)ale Pepa je sekáč:-)Kostka se hodil jen na vážení surovin,Horyna je taky vůl, Bošek je pěkná svině, je to na mrtvici, ten Dietl je genius příběhů, jako Dumas:-)1.10.2019 kostka měl taky těžkou roli krásně ze sebe udělal vola:-) 17.1.2o21

Synové a dcery Jakuba skláře - Návrat (1985) (epizoda)

pan Dietl je fantastický vypravěč ,škoda že ho skolil ténis, takovou fantazii měl málo kdo nc:-)a s Dudkem to nemá chybu zeriál jsem viděl 10x všichni byli výborní i Miládka s komoušem Kostkou vždycky mne to potěší deda:-)tento díl byl moc smutný:-)Horyna je na zabití:-)a Frej taky :-) 17.1.2o21

Ves v pohraničí (1948)

nevím v roce 1949 mi bylo 8, ale ti osídlenci to měli těžké, ale slušný zůstane slušným skoro vždycky jen se nesmí dát na politiku pak zblbne viz páni Klausové ti oba dva sežrali moudrost světa nc:-) souhlasím Tahitem nc:-) akorát mě sere Světla Amortová co chtěla Štěpničkovou poslat za mříže:-)ta doba byla kouzelná obilí na polích byli jen sekáči , skoro bych se chtěl vrátit do dětských let, miluji maminku ta mě milovala a já jsem ji to nemohl splatit, maminko brzo půjdu za tebou tam ti poděkuji už jsem unaven 78 to je až až, mami naschle tvůj jeníček :-)dobrý film:-)26.12.2019

Nevinný muž (1989)

manželství konečná hranice snů, jak výstižné, tento film mám rád už jsem ho viděl xkrát ,Toma Selleka jako Aika taky:-)deda

Kate a Leopold (2001)

všecko prima jen ten houslista mě štval :-) amíci žerou jen vidličkou úsměvné :-) kouzelné až jsem slzel :-)21.12.2019 i dnes 30.12.2o2o:-)

Kdo je kdo (1973) (TV film)

já jsem se bavil Neckář byl taky ok ale Bartošová ještě lepší a ostatní taky Moskalyk to taky zvládl vidět 1x je málo je to komedie :-) opravdu slaboučká non koment:-)

Sedmého dne večer (1974)

to filmování zvládli za pár hodin Cupák má hezkou kostkovanou košili a za dobu filmování ji nesundal jinak ok deda:-) viděno x krát:-)20.9.19 prostě Cupák byl frajer k pomilování na tohoto herce nejde zapomenout, když si dává dvojitého ruma deda:-) dědek je krásný kůň 18.3.2o2o:-) hana má milý hlas 3.12.2o2o tak i když nejsem na chlapečky tak eda by mě ukecal, byl to pan herec:-)