Četnické humoresky - Doktor Smrt II (2003) (epizoda)

tak tento díl mě opět nezklamal, Blaženka zase pekla pro boha už dost :-) jak se dostanou ženy k psaní je jejich fantazie ohromná :-) Pavlína Moskalyková je toho dokladem:-)

Četnické humoresky - Táta (2003) (epizoda)

Blaženka a Franta jsou na zabití ,oba hrají blbce skvěle až mě serou deda:-) a toho Kubelíka si vemte sebou:-) a Munzara taky, velice nepříjemná role :-) tak k policajtům nastupovali asi vždycky blbci :-) 28.6.2o2o

Obhájce (2011)

Mick Haller alias Matthew McConaughey jako herec je prostě 1čka ve všech filmech :-) 2004 Paparazzi ***** 2011 Obhájce ***** 1996 Čas zabíjet ***** 2000 Ponorka U-571 **** 1997 Kontakt **** deda:-) a finále taky:-)

Šarlatový a černý (1983) (TV film)

oba dva jsou vynikající nc:-)tento film miluji :-) zahajský američan němec kanadan to nemá chybu :-) oba herci jsou fantastičtí :-) 3.5.2021

Nebožtíci přejí lásce (1972)

krásná komedie, stoupněte si na váhu! Permesso Avanti , to nemělo chybu , billy vilder byl geniální rejža co film to laskavé pohlazení, máme co obdivovat děkuji deda honza, milovník dobrých filmů :-)bravo! bravo!:-) cz dabing taky skvělý :-)1.2.2020 a hudba taky nemá chybu :-)21.3.2o2o

Člověk Pátek (1975)

tak to mi nesedlo sorry nebo jsem neměl náladu:-

Četnické humoresky - Beáta (2001) (epizoda)

tak tento díl už vidím po xté a jsem asi méně inteligentní stále jsem nepochopil pointu jsem blb:-)