• Romantický

Zdrojový kód (2011)

Neskutečný film s neotřelým příběhem, založený na tom, co jednou třeba bude v našem světě možné ... obdivuhodný výkon Jaka Gyllenhaala, a částečně trochu očekávaný, přesto překvapivý konec. Jeden z nejlepších filmů poslední doby.

Mládí v trapu (2003)

Panejo, čekala jsem, že to bude naprostá kravina a vyklubala se z tohoto podivného filmu vtipná komedie, která překračuje hranice trapnosti jen trošku ... hlavním hrdinům to spolu jde a nakonec se zrodí ("překvapivě") i láska

Bratři (2009)

Na začátku se zdálo, že bude příběh lehce vykrádat Pearl Harbor, což se naštěstí nevyplnilo ... dramatický příběh plný zvratů osudu, emocí, perfektních hlavních hrdinů, excelují jak Tobey, Jake tak i Natalie....můžu jen doporučit

Zahřívací kolo (2006)

Vzhledem k tomu, že si po třech dnech nepamatuju, o čem to vlastně bylo, tak to byl jeden z dalších tuctových filmů, na kterém nebylo nic extra zajímavého...hlavní hrdinové byli nic moc, bohužel to nezachránil ani můj oblíbenec James McAvoy

Něco jako komedie (2010)

nadprůměrné drama, ve kterém se vyskytují teenageři... Emma Roberts je neskutečně talentovaná a Keir si lehce získá sympatie publika...vtipnost tomu dodává Zach...nekovenční, příjemné, neotřelé

Veni, vidi, vici (2009)

naprosto podprůměrný příběh, který se snaží přilákat lidi množstvím slavných lidí ve vedlejších štěcích (Gott, Novotný) ... hrůza neskutečná, co to zase jednou v české kinematografi vzniklo

Spolubydlící (2011)

podprůměrný námět s herci, kteří zrovna bodují v nejrůznějších amerických seriálech...nicméně ta třetí hvězda je za ně: drbnu Leighton, sympatického Cama a krátké štěky Niny a Kateriny z TVD...film je ale snadno zapomenutelný a podruhé si ho asi nepustím

Říše hraček (2007)

Nádherný rodinný film, ještě ke všemu hraný, takže další plus...Natalii jsem vůbec nepoznala, a perfektní Dustin v titulní roli potrefeného Magoria perlí ... zapla jsem ho náhodou a nelituji, že jsem tu hodinu a půl obětovala

Zkažená úča (2011)

Do kina jsem šla s tím, že to bude nějaká kravina ... překvapila mě však poměrně kvalitní komedie, pobavila jsem se, v čele s bezvadnou Cameron Diaz a potřestěným Timberlakem, a v neposlední řadě perfektní Jason Segel ... no, za tohle všechno 4*.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Čekala jsem od tohoto filmu hodně a rozhodně mě nezklamal ... spousta akce, ale i emocí, všechno bezvadně promíchané, dobře vystihující atmosféru knihy. Opravdu mě pobavil vzhled herců po "19 letech" :D Škoda, že tahle série, která mě vlastně provázela od mých desíti let, je u konce. Nicméně u konce důstojného a pro všechny fanoušky určitě smutného. Fenomenální byl i můj oblíbenec Alan Rickman alias Snape, jehož postava prošla obrovským vývojem. Pro ty, kteří hodnotí jako odpad! mám pouze jediný vzkaz: Pokud se vám ty filmy o Harrym tak nelíbily, tak proč jste se na ně dívali až do posledního dílu, to opravdu nechápu.