Kluci nepláčou (1999)

Jednoznačný koncert dvou hlavních protagonistek.Velice zvláštním způsobem natočené,zvláštní atmosférou na vás dýchající,ale něco jsem tam postrádal.Snad zjistím co to bylo.Prozatím takhle.

Devítky (2007)

Štvalo mě,že první polovinu filmu jsem se pořád marně zabýva tím,abych to chápal,místo toho,bych pořádně sledoval děj.Pořád nevím,jestli to režisér ukočíroval nebo ne,ale na konci po poradě s mou drhou polovičkou jsme na to doufejme přišli a s uspokojením mohu říct,že myslím,že to chápu!

Legenda o slavném návratu (2000)

Velmi milý,upřímný a kvalitně odvedený snímek.V první polovině jsem trochu bojoval s tím,že jsem maličko něco postrádal,ani nevím co to bylo,ale měl jsem prostě takovej pocit,ale druhá polovina mi to dostatečně vynahradila,tak jsem se pak ustálil v bilancování mezi nejvyšším a druhým nejvyšším hodnocením.

Amistad (1997)

Z někoho emoce nevymačkal,z někoho ano.Já se řadím mezi ty co vždy budou vzpomínat na to,jak přikováni seděli v křesle a hltali každou scénu.Ať už má film takový chyby nebo makový,jako celek působí kompaktně a mě nenudila ani vteřina.Asi je to možná i kvůli tomu,že do morku kostí nenávidím nespravedlnost a alespoň v tomhle filmu tý spravedlnosti bylo až až.Proto jsem tomu možná taky uvěřil a tolik se mi to líbilo.Scény z lodě,neuvěřitelné.Slabší pasáže filmu-no a?Každý film je má,ale i tady jsem zůstal vtažen do děje.A konec filmu nebo jestli chcete závěrečná řeč a tak nějak celé shrnutí toho o co tam šlo v podání úžasného Anthony Hopkinse,jeden z nejlepších proslovů,co jsem v životě slyšel.Ta myšlenka byla hluboká a ve mně ještě dlouho zůstane.A že to bylo jen prázdné tlachání s účelem zahrát na city?Možná ano,ale řekněte mi koho to co bylo k vidění a slyšení nechalo zcela chladným?Mě rozhodně ne.A těch co ano docela lituji!Rozhodně to mělo poselství.

Šťastlivci (2008)

Příjemný,chytrý,pravdivý,smutný,vtipný,stojící za shlédnutí a to bez debat!

Zlo mezi námi (2003)

Já mám tak strašně rád spravedlnost.Ale i tak to nestačilo na 5.Nevím,něco mi tam chybělo!Bohužel!Silný příběh!

500 dní se Summer (2009)

Velice originální a neotřelé. Neuběhla vteřina, kdy bych se nudil. Opravdu nápadité. Dlouho jsem se tak nepobavil nad tímhle žánrem.

Prokletý ostrov (2010)

Jsem tu asi jedinej kdo tu pointu nepochopil!Myslím,že se nedá přesně říct jaká vlastně je,jestli ta či ona!Jinak se podle mě každej musí vyprdnout na zbytečný chytračení jak moc je dobrá kamera,či režie a další záležitosti,trochu ten film vnímat a věřím,že si uvědomí,že to byl mazec!Na mě to alespoň tak působilo!A posílat ho hodnocením do hlubin a odpadiště dějin na úroveň průměrných nepovedených snímků je přinejmenším totálně mimo!