Bílá masajka (2005)

Neuvěřitelné. Neuvěřil jsem ani vteřinu. Snad v kině, ale na monitoru... děs běs a pitomost.

Robin Hood (2006) (seriál) odpad!

Vezměte Xenu a Herkula, uplácejte z nich hroudu, osmdesát procent materiálu zahoďte a zbytek prskněte někam do lesa v Kentu, kde se zrovna shodou okolností nacházejí dvě zapomenuté stále běžící kamery z Vražd v Midsomeru. Závěrečný výsledek prožeňte střižnou podle hesla "...a tentokrát zkusíme vše, co nám na škole zakazovali!",a je to skoro hotové. Jo, abych nezapomněl, v závěru česky nadabujte stylem půl hodiny za patnáct minut.

Lišáci, Myšáci a Šibeničák (1970)

Poprvé jsem to viděl v 71. roce a měl jsem pak léta dojem, že jsem byl prostě moc malý na to, aby se mi film líbil. Podruhé, v devadesátých létech, jsem měl pocit, že jsem asi už moc starý na to, aby se mi film líbil. Teď jsem to viděl druhdy v televizi a dospěl jsem k závěru, že to prostě nebyl moc dobrý film. A s ohledem na poslední zhlédnutí u mě nezabodoval ani z 50%.

Rychlejší než smrt (1995)

Místy opravdu úchvatné záběry následované dosti plytkými dialogy a vyslovenými blbostmi. Subjektivně vnímáno byl ten film strašná kravina, kterou jsem měl problém dokoukat do konce, ovšem při troše snahy o objektivitu musím prostě lehký nadprůměr, zejména s ohledem na některé herecké výkony (rozhodně se netýká Sharon) a pár pietně laděných přiznání obdivu k Leonemu, přiznat. 60% s odřenýma ušima.

Ztraceni (2004) (seriál)

Podle mého - první série výborná, druhá velmi dobrá a po pár dílech třetí už jsem to přestal pravidelně sledovat. Nějak mě ta nastavovaná a násilně protahovaná kaše už začala pomalu a jistě nudit. Hodnocení proto není úplně přesné, přesto budu tak drzý a za sebe dám seriálu něco pod 70%. Navíc - plnovous rostě maximálně 14 dní (nosím ho léta, tak o tom něco vím) a tlustý chlap na pustém ostrově s potravinovým nedostatkem prostě za stejnou dobu zhubne dvacet kilo, i kdyby měl hormonální nerovnováhu, jako Halina Obrowská.

Láska z pasáže (1985)

No dám tři. Krátce před premiérou jsem se rozešel se svou velkou láskou a ta LOVE STORY mě tehdá moc vzala. Nicméně nebylo to přímo geniální, to je jasné. Táňa Kulíšková ale byla tehdy k sežrání.

Apači (1973)

No to je neuvěřitelný. A přitom taková blbost, že jo?!

Smrtelný omyl (1970)

Jako chlapec jsem u toho plakal. Jak on ten Gojko padá střelen padouchem ze zálohy... to nešlo vydýchat bez následků. A vida - následek je zde. Dávám po skoro čtyřiceti letech DVĚ hvězdy!

Tekumseh (1972)

Nejlepší Mitičův film. Smutné, ne?

Pokrevní bratři (1975)

Jeden z opravdu nejlepších filmů s jugoslávským tělocvikářem a emerickým emigrantem. Jo, východní Německo, to byla ZEMĚ ZASLÍBENÁ. 15%.