Informátoři (2008)

Nemůžu se se zdejším hodnocením ztotožnit. Film jsem si tehdy koupila na dvd a trvalo mi, než jsem ho shlédla. Je pravda, že poprvé mě to moc neuchvátilo, ale po druhém a třetím shlédnutí musím říct, že si takovéto hodnocení zdejších uživatelů nezaslouží. Opravdu nikdo asi nezažil 80.léta v americe, v prostředí "zlaté mládeže". Pod krásným pozlátkem života bohatých je vidět, jak jsou všichni prohnilí. Každý má sex s každým nebo všichni dohromady, někomu je to jedno, někdo je zamilovaný a nemůže to ustát. Všechno pod vlivem drog a chlastu. Někdo je homosexuál, jiní jsou si nevěrní a žijou spolu v manželství snad aby se neřeklo. Na druhou stranu je tam i druhá strana, kdy je pro peníze člověk udělat bez zkrupulí cokoliv... Dekadence všude okolo, žádné přibarvování.... Třeba to tak v reálu bylo, třeba taky ne. Ale ten film mě prostě bavil. Nejlepší komentář Agatha.

Stonehenge apokalypsa (2010) (TV film) odpad!

Je mi líto, ale ty rozumy, co z hlavních představitelů padaly.... to se nedalo dokoukat... Věřím, že do konce se nic nezměnilo :)

Pokoj 1408 (2007)

Tento film jsem si pustila o půlnoci. Moc jsem od něj nečekala, i když byl natočen podle skvělé předlohy :-) Začátek mě celkem nudil, ale poté, co Eslin dorazil do onoho pokoje, měla jsem celou dobu téměř husí kůži (i můj pes se mi u nohou klepal:) ), zvláštní napjatá atmosféra a hledání hranice mezi skutečnem a paranoiou mě neskutečně bavila, že bych dala i 5*, ale posledních 20 minut moje husí kůže bohužel někam zmizela :)

Navždy spolu (2012)

Když jsem tento film viděla poprvé, nudila jsem se. Asi to bylo rozpoložením. Podruhé se mi neskutečně líbil. Každá myšlenka, hloubka pocitů... Vyvolal ve mně spoustu emocí. Není to žádná romantika, i když se to ze začátku zdá. Je to spíš drama, které nakonec skončí romanticky. Miluji Rachel McAdams, je to skvělá a krásná herečka.

Ďábel se třemi zlatými vlasy (2009) (TV film)

Nechápu hodnocení ostatních uživatelů odpadem... Mně se ta pohádka celkem líbila, nenudila, hezká příroda a hezká princezna. Je pravda, ze němci moc pohádky točit neumí, ale tato se jim v celku povedla. Jen jejich ztvárnění ďábla bylo otřesné. Za to dávám * dolů a myslím že hodnocení 60% je akorát:))

P.S. Miluji Tě (2007)

Miluji romantické komedie, škoda, že Gerard Butler umřel tak brzy na začátku :) Potom se k němu vracíme prostřednictvím vzpomínek podle dopisů, které zanechal, aby se Holly s jeho ztrátou lépe vyrovnala. Film příjemně ubíhá, ocitáme se v krásné krajině Irska, že mám chuť se tam jet podívat. Humor je zde nenucený, milý a ten film prostě baví. Jen je to spíš cílené pro ženské publikum. Film se mi líbí víc než kniha. 80%

Ulička zázraků (1995)

Moc jsem od tohoto filmu nečekala a opravdu mě mile překvapil. Určitě jeden z nejlepších mexických filmů. Salma Hayek je skvělá, její role Almy mě uchváila, jen bohužel neskončí podle svých vysněných představ. Susanita, žena co si naivně myslí, že našla muže svých snů. Rutilio, co v sobě po padesátce objeví homosexuální sklony. Jejich životy se vzájemně proplétají a mě z toho konce mrazí. Skvělý film, i když asi ne pro každého. Film o životě, jaký někdy (bohužel) je. 90%

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Takový milý film pro teenagery, který chytne za srdce především nadšením lidí pro hudbu a cílevědomostí některých z nich a že když něco chcete, tak to dokážete .Nenadchne, neurazí. Ale na zahnání nudného odpoledne, proč ne...

Soumrak mrtvých (2004)

Britská komedie, na kterou jsem narazila náhodou a opravdu mě neskutečně pobavila. Je zde neobvykle se prolínající žánr hororu a komedie. Opravdu nezapomenutelná scéna je, když hlavní hrdinové napodobují zombie chůzi, určitě vřele doporučuji! 90%

Záblesky chladné neděle (2012)

Na film jsem šla v rámci promítání csfd.cz, popravdě bych si tohoto filmu nejspíš ani nevšimla, ale šla jsem na něj s rozporuplným očekáváním. První polovina filmu se pomalu vlekla, byl to prý režisérův záměr, ale já pořád čekala, kdy se začne něco dít. Potom to začalo být napínavější a scény,byly chvílemi spíš komediální, což mě bavilo a určitě je to pro thriller neobvyklé, ale postupně jsem své hodnocení zvyšovala. Z učitele Martina se stal na konci docela sympaťák a bylo mi skoro líto, že už to skončilo. Celkem to byl celkem příjemný film a dobře se koukalo na slečnu Adélu Petřekovou. 60%