365 dní (2020)

Tako polská verze a odpověď na padesát odstínů šedi, temnoty a svobody s italským nádechem. Anna Maria Sieklucka není uplně sexbomba ale ani není ošklivá. Michele Morrone má pro tuto roli správný charisma.

Karate tiger 2: Zuřící blesk (1987)

Super super. Bezva akční karate filmeček se správnou ideologii. Asi nejlepší Karate tiger vůbec. Dost dobrý zaporák a navíc rusák.

Bony a klid (1987)

Veksláci byli a někteři i dnes jsou frajeři. A jejich činnost pomohla k erozi prohnilého socialistiského zřizení.

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny je hodně hustý týpek a jako role Hanka Moodyho mu sedla jako ušitá. Dokonce víc než agenta Mulder z FBI.

Eva tropí hlouposti (1939)

NEni to uplně špatné, ale přece jen za zlaté éry protektorátního filmu vznikaly lepší filmy. Ale Oldřich Nový a Nataša Gollová jsou dost crazy aby byli dobří.

Můj soused zabiják (2000)

Hezkéj film k odpočinku a relaxaci. Pokud máte radi přatele, tak tohle berte jako bonus k nim. Nakonec Natasha Henstridge a Amanda Peet byla a častečně jsou i dnes kočky a da se na ně koukat.

Penthouse: The Art of Massage (1996)

tady se dá napsat, že Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Krasné ženy a dívky jsou víc nemravnější a odhalenější. Masáž je krasné umění.

Desire (1993)

Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Tady ty erotické touhy a žhavé sny sexy krasných žen a dívek jsou víc nemravnější a odhalenější.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Tak pane Koudelka, vy jste u nás teprve týden, takže vám mzda dělá 305,50. Ale máte tu nějaké srážky: vysušení, vylovení, odbahnění? Tomu nerozumím…