Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Recenze (294)

plakát

Ochránce - Mužská záležitost (2021) (epizoda) 

Zase taková, tak trochu komunistická propaganda o tvz. antifeminismu a korupci. Vzhledem k volbám 2021, se ale blízká na nové lepší časy bez komunistů v parlamentu. Čenský věrohodně chlapský.

plakát

Paříž 36 (2008) 

Nuda a šeď. Připominájicí, jak hodně Francouzů neboli Frantíků bylo (a vlastně i je) fandami komunistů (čti komoušů) a socialistů (čti socánů).

plakát

Free Guy (2021) 

Fajne milé pěkne atd. Ale na druhou stranu Nic převratnýno, je to asi něco jako Tron mixli Ready Player One a možná nějakou trhlou reality šou.

plakát

Škola superhrdinů (2005) 

Je to sice takovej pěknej Guitly pleasure, ale při docela slušným hvězdným obsazení se z toho dalo vytahnout víc. I když třeba by to pak nebylo tak vtipný.

plakát

Zátopek (2021) 

Tak bohužel už i na Zátopka došlo. Co napsat a neurazit, nelhát a neglorifikovat komunisty. No mě se vlastně neliobí, tak ho neglorofikuju. Zátopka.

plakát

Kingsman: Zlatý kruh (2017) 

Důstojný pokračovaní i když u mě tolik neujalo, ale i tak mi to přišlo jako bezva zabava. Juliana Moore je tu tu ultradobrá.

plakát

Kingsman: Tajná služba (2014) 

Ultra hustá mega zábava. Kam se hrabou jiné tájné služby. Matthew Vaughn je zkrátka machr. A herecký obsazení lahůdkový.

plakát

Lesní duch (2013) 

Fajnovej remake na to můžů říct asi jen: Khandar Estrada khandos thrus indactu nosfrandus khandar dematos khandar.

plakát

Ve jménu krále (2007) 

o jo Uwe Boll je klasický Uwe Boll, takže je hodně zvučných jmén ale výsledek to až tak neodpovídá. Co se dá dělat. Trochu se na to dá koukát.

plakát

Hardcore Henry (2015) 

si spíš jen pánská zaležitost a současně dost hustej akčí úlet. Člověk si chvilku připada jako v PC gamese a chvilku jako hlavní hrdina sám. Vyjmečně dobrej ruskej rejža.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama