Paříž 36 (2008)

Nuda a šeď. Připominájicí, jak hodně Francouzů neboli Frantíků bylo (a vlastně i je) fandami komunistů (čti komoušů) a socialistů (čti socánů).

Zátopek (2021)

Tak bohužel už i na Zátopka došlo. Co napsat a neurazit, nelhát a neglorifikovat komunisty. No mě se vlastně neliobí, tak ho neglorofikuju. Zátopka.

Ve jménu krále (2007)

o jo Uwe Boll je klasický Uwe Boll, takže je hodně zvučných jmén ale výsledek to až tak neodpovídá. Co se dá dělat. Trochu se na to dá koukát.

Zmenšování (2017)

Ekologicko-antikapitalisticko-komunisticko-neokomonistické a anarchistické. Navíc Matt Damon a bezduché. A Nebraska a slavofilie taky nic moc.

Růžový panter (2006)

No po britském originále s anglickým humorem jsem čekal čekal americkou crazy akci, ale dostal jsem jen evropskou nudu.

Ostrov v ohni (1969)

Ala vivat revoluce. Něco na způsob oslavy Fidela Castra a jeho bandy. Taky to bylo v Karibiku. Marlon Brando uchazejicí ale celkově nic moc.

Na střeše (2019)

Sice dobře natočený, ale jde o oslavovaní starých komunistických důchodců ala profesor Antonín Rypar. Navíc je to dobrovzdání  Vietnamců z komunistickýho státu. Proč tam třeba nedat radši muslima?

Sobibor (2018)

Zase ta ruská propaganda, kdy chudaci ubozí rudoarmějci = Rusáci a Moskoviti jsou zase oběti a utlačovaní. A přitom i podle Europarlamentu začali II. světovou oni. Nic o Holodomoru a Katyni tu nezazní. Myslím, že většina ztrát SSSR šla na jejich vlastní triko.

Wonder Woman 1984 (2020)

Jedno z největších hollywoodských zklamaní roku bez kina 2020. Ne že by to byla katastrofa, ale zklamaní to je.

Bajkeři (2017)

Chtělo by to větší tah na branku. Bajkeři nejsou ani Snowboarďaci a Rafťači. Trochu víc napětí jakéhokoliv typu by taky neuškodilo