Logan: Wolverine (2017)

Je jen jeden představitel Wolverina, žádný další se mu už nevyrovná, ne po tomhle. Parádní rozloučení.

John Wick 2 (2017)

Zabiju je! Zabiju je všechny!

Než jsem tě poznala (2016)

Asi už měknu, ale film musím pochválit, vcelku se povedl. Jedno z těch lepších knižních zpracování. Finnick Odair je sympaťák a pravděpodobně rozteklo i pár zmrzlin v místnosti. Neville Longbottom si po Harryho Pottera zaplatil další liposukci včetně pár plastik, protože bych bez imdb ani neregistroval, že tam hraje(sakra, je to vůbec on??). Ale co mi nejvíc vadilo byla Khaleesi, matka draku, osvoboditelka otroků, vdova po Khaal Drogovi atd. atd. Celý film musíte čumět na to její debilní orlí obočí a když otevře pusu tak slyšíte jen ten písklavý hlas a něco jako: "Všechny si vás zotročím!" Ale to obočí je vážně příšerné, asi každých 5min. si budete říkat jestli s tím konečně něco neudělá, třeba oholit a znovu si ho namalovat. A to ani nemluvím o účesu, který tam střídá horší s ještě horším....bruneta? to jako vážně? Nakonec budete mít co dělat, abyste se soustředili na děj. Nesnáším tě Daenerys...

Náš vůdce (2008)

Krásná pohádka o tom jak jeden bezejmenný Führer chtěl/nechtěl vychovat novou armádu Schutzstaffelu a tím rozpoutal menší peklo. Bohužel film dokonale ukazuje a perfektně vystihuje jak a čím lze manipulovat s myšlením dnešních zdegenerovaných "dětí". Lidé zapomíná na historii a rádi opakují špatné kroky. Nebál bych se označit dílo za nadčasové. V rámci školní přednášky výborná volba a v "2015 náladě" povinně pouštět těm harantům ve škole.

Hačikó - příběh psa (2009)

Náhdernej film, má to příběh, přátelství, věrnost, láska, tragédie, ale nemá to happy end. Po tomhle filmu jsem si tak chtěl pořídit psa, ideálně akita inu! Po té co mi alergoložka řekla, že mám alergii na pejsky se mi hroutil svět. Vřele doporučuji pro ty, kteří nemají psa a nemají je rádi. Ne nadarmo se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka, láska z tohohle filmu přímo sršela. P.S ve skutečnosti je Akita Inu mnohém větší hajzlík než v tomhle filmu, pokud si po filmu chcete psa pořídit, důkladně si to promyslete!

Zkažená mládež (2007)

Obraz dnešní doby? Pravděpodobně ano, dnešní děti jsou šmejdi a jednat s nimi musíte s pevnou rukou jinak dopadnete jako Pepík(scéna na pláži byla trošku přehnaná, ale budiž), nechybělo ani trochu toho klišé na konci, já bych si na ně vzal mačetu, ale chápu, že vystřílení dá menší práci, dnešní době je to "in" a učitelé to můžou pouštět v rámci sebepoznání.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Uhlazené vlásky, padnoucí oblek, slušné chování a být vždycky milý! Hodnoty pravého "gentlemana", škoda, že už vymřeli v 20 století.

Rychle a zběsile 7 (2015)

"Too Slow!" už se to začíná co se v demolování města podobat Transformers, ale koho to zajímá? Závěrečná scéna s PW dojme i ty největší pařezy.

Prázdniny v Římě (1953)

Naprosto úžasný film, kam se na tohle hrabe dnešní romantické filmy? Závěrečná scéna je nezapomenutelná, už jen z toho jaký má průběh, kdy si celou dobu říkáte, kdy se konečně objeví a padne mu do náruče.