Kick-Ass (2010)

Opravdu zvláštní film. Jsou tam momenty, kdy to má spád a je to na pět hvězdiček. Ale pak se najednou něco stane a děj se zadrhne tak moc, že jsem to chtěl vypnout.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Na německou produkci docela nadprůměr. I když uznávám, že zajeté schéma úvodní honička- prostřední honička (zločince nechytí)- závěrečná honička (tentokrát ho dopadnou) je občas dost otravné.

Konspirátor (2010)

Čekal jsem bitvy a krvavé scény, ale celý film se odehraje v několika místnostech.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Harrison Ford věděl, proč nechtěl hrát s kloboukem. Sice se snaží, ale celý film jsem v něm viděl Indianu Jonese. Film je jinak ukázkou toho, jak by to nemělo vypadat- není to ani western, ani sci-fi, bohužel ani komedie. Zkrátka další pokus o drahou adaptaci, který nevyšel (být investorem filmu tak páchám rituální sebevraždu).

Králova řeč (2010)

To je tak, když komorní film za pár peněz (relativně) naprosto poráží všechny stamiliónové projekty. Snad jen ten Churchill nevypadal jako Churchill...

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Špatný děj, špatné triky, špatná kamera. A policajtka s výstřihem jak pornoherečka. Je to prostě Asylum.

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Nééééééé, proč, proč? Už první díl byl naprosto k nekoukání a tohle je ještě horší- několikrát za film zrecyklované záběry, grafika efektů horší než u počítačových her let 90., naprosto tupé herecké výkony, kamera a prostě všechno. Ach jo, doufám, že Asylum nechystá ještě třetí díl- to už bych vážně nepřežil.

Myšlenky zločince: Chování podezřelých (2011) (seriál)

Pokus o spin-off, který moc nevyšel. Seriál je jen kopií Myšlenek zločince, kromě ostřelovače s britským přízvukem nic nového nepřináší. A Forest Whitaker se Mandy Patinkinovi nemůže vyrovnat.

Neklid (2011)

Film stojí jen a pouze na výkonech ústřední dvojice, což je docela málo. Příběh je sice krásný (skoro jsem uronil slzu), ale je taktéž velmi klišoidní a ničím výrazným zajímavý. Film se hodí tehdy, jestliže chcete strávit romantický večer s přítelkyní. Pokud hledáte něco víc, hledejte jinde.