Agora (2009)

Dojem z filmu? Pohani jsou ti dobří, křesťani ti špatní a Rachel Weisz je fakt kost.

Alien Armageddon (2011) odpad!

Kdyby hodnotícím kritériem byla velikost povýstřelových plamenů a trapnost triků a kostýmů, dostal by tento film pět hvězdiček.

Aliens vs. Avatars (2011) odpad!

Doooost špatný. Vetřelec, který jako vetřelec nevypadá, "obrácený" avatar a obraz a úvodní scéna jak z deset let starého pornofilmu ("Jé, já si polila tričko červeným vínem, co s tím? No nejlepší bude, když si ho sundám").

A State of Mind (2004)

Dokument od BBC opět nezklamal. Kvalitní zpracování, i když je vidět, že Severní Korea ukázala jen to, co chtěla. Město jak vystřižené z románu 1984- rozhlas, který nejde vypnout, ale jen zlumit, ideologické písně, vymývání mozků ve škole. Ale stejně by mě zajímalo, jestli jsou severokorejci opravdu takové ovce, nebo ne. Co by se stalo, kdyby se režim ze dne na den zhroutil a přišel kapitalismus? Kdo ví...

A-Team: Poslední mise (2010)

Občas je tam až moc akce a počítačové efekty jsou až přespříliš okaté, ale jinak velmi dobrý relaxační film. Nečekejte od toho nic filozofujícího, prostě akční nářez, jak má být.

Avatar (2009)

Jednu hvězdičku z následujících důvodů- z úcty ke Cameronovi, že to docela rychle uteklo(byť to trvalo 2,5 hodiny) a že počítačové triky byly koukatelné a ne do očí bijící, jako v jiných filmech. Ale že by tenhle film měl dostat Oscara? Možná tak za triky, ale rozhodně ne za tisíckrát omletý příběh plný klišé.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů současnosti a jedno z nejlepších sc-fi, které jsem kdy viděl. Zapomeňte na na Star Trek a jejich lodě plné velkých místností a světlých barev. Zapomeňte na lasery a fotonová torpéda. Tady se bojuje o přežití a každá chybička může znamenat smrt. A když chcete někoho zničit, tak na něj jednoduše pošlete atomovku. Také chválím tvůrce, že seriál mě během 4 sezón začátek, něco jako prostředek a konec. Žádné zbytečné natahování a vaření z vody(byť sledovanost byla vysoká), ale krásný konec, kde se vše vysvětlilo.

Brouci (2003) (TV film) odpad!

Proč já se na tyhle filmy vůbec dívám...

Brown Eyed Blondes (1999)

Jeden z prvních filmů pro dospělé, které jsem shlédl. Docela dobré.

Californication (2007) (seriál)

Docela se divím, že tento seriál ještě není v USA zakázaný. Spisovatel, který neustále kouří, hulí, chlastá a objíždí každou ženskou, která se připlete do cesty. Snaží se(?) vyřešit problémy s jeho životní láskou a dospívající dcerou. Jeho neustále masturbující agent (který si zahrál náhradníka v pornu) má manželku, která si často a ráda šňupne lajničku. Atd., atd. Sprostých slov je tam nepočítaně, ale rozhodně je to větší zábava, než Ordinace a spol.