2012 (2009)

Málo muziky, za veľa penez. A aj to ešte k tomu len na "playback" :). Naštastie zhliadnutý len bluray rip, inak by som bol asi pekne nasraný, pri záverečných titles v PalaceCinemas. Nazdar

Ledová smrt II (2008)

Predvídátelné situácie jasnejšie ako vilove "modré z neba" z toho spraivli béčkovú sračku...ktorej koniec som si prial už v polke stopáže. Nazdar

Seriózní muž (2009)

Dávnejšie u coenovcov nasadená vysoká latka...ktorá u mňa filmík čo filmík stráca na hodnote. Už "burn" ma chytil len poslabšie...a seriózny muž?! Neviem, comedy sračočky by mali podľa mňa hodiť medzi sračky, a mali by začať robiť končne poriadne movies, ako za starých čias... Nazdar

Zakletý v čase (2009)

Dlho nevidel tak slabucky filmik...s tak popicke slabuckou zapletkou...ach,nazdar

Černej Dynamit (2009)

Black Dynamite aka Chuck Norris aka Fajné Nedelné Retro Session rozptýleníčko:), nazdar

Zevlovat a prudit (2009)

Strasne....ale strasne dlho uz nevidel presne taketo nieco, co prave v tejto minute dopozeral. Movie, v ktorom TOTALNE ale absolutne totalne nefungovalo NIC. Biela v nom bola cierna, suche bolo mokrym, kysle sladkym. Proste vsetko naopak....len nie spravne. Uz v zivote! A Seth Rogena som si zhnusil do konca zivota. Nazdar

Cesta (2009)

Temnota v temnote...odporucam pustit vo svetlejsom dni, nie ked sa vam to serie. Nazdar

Rybí dítě (2009)

Veľmi nezábavno-zvláštne pojaté....chvíľkami lost in space až napokon z toho slabučký averaged. Nazdar