Osm hrozných (2015)

Tak, a opäť tu máme nového tarantina, a opäť zas nič pre tuctového diváka. Dlhé dialógy, ktoré sa budú ťahať ako mazlavý sopel, dej kde sa dlhá chvíla neudeje úplne nič, a dokonca je to tak ZLÉ, že celé sa to ešte aj odohráva v jednej posranej chalupe:)! Hmm, dúfam že väčšina z vás je ale úplne iného názoru, a práve ste aj vy zažili "filmový" orgazmus:)! Na scenári by som nemenil ani čiarku, a kludne by ešte dákou tou polhodinou navyše nepohrdol! nazdar

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Priznám sa, "svietiacim mečom" moc nerozumiem, a bral som to viac menej len ako povinnú jazdu. V celku som sa ale bavil plnú stopáž, a bol to príjemný medziplanetárny výlet heh:)! Nazdar

Bod zlomu (2015)

Potenciál zabitý lacným scenárom, škoda. Nazdar

Filmový dobrodruh Karel Zeman (2015)

Zeman bol génius! Fakt som si neuvedomoval, koľko driny, hrubej roboty a trikov bolo za kamerou, až kým som nevidel teraz zákulisie. Remake scéna s pánem Mamutem TOP:). Výborná pocta, nazdar

Creed (2015)

Keď nám Sly v 2006 naservíroval Rocky Balbou, bol som viac než šťastný, že sága pokračuje. Ale zároveň som si uvedomoval, že týmto to aj celé skončí, a o italskom žrebcovi už viac počuť nebudeme. Omyl, celé to tu je spať, a opäť v najlepšej forme! Fandovia série si tam nájdu toľko odkazov, že bez zaváhania to označia ako plnohodnotné pokračovanie, zo všetkým čo k tomu patrí. Tak isto netreba zabudnúť na kameru, bola skvelá, hlavne záverečná scéna natočená na one_shot! Pre mňa bez zaváhania, fullka:)! Nazdar

Kosti a skalp (2015)

Najlepšie je keď človek nič nečaká, to je staré známe! Nakoniec bola aj z tohto skvelá podívaná, kde sa nábojmi a krvou vôbec nešetrilo. Btw, dlhý úvod mi ani trochu nevadil, postavy boli výborné a dobre zahraté, tak sa na to pozeralo parádne:), nazdar

Malý princ (2015)

Veľmi krásne rozpohybovaná knižná predloha, ktorá určite hanbu nespraví. Niekto čakal úplne niečo iné? Ale čo? Na to aby sa dej držal striktne len knihy, bolo nereálne z hľadiska jej malého obsahu. Preto si myslím, že scenár bol domyslený na výbornú:). Nazdar

Hodný dinosaurus (2015)

To čo predvádza pixar svojou animáciou, nemá obdobu. Tam je určite vrchol ladovca:)! Dejovo taktiež vycibrené, aj keď na dávne časy, keď animáky začínali, to nie je:). Suma sumárum, krásna štvorečka. Nazdar

Eva Nová (2015)

Uff, tak toto budem ešte dlho rozdýchavať. Pochybujem že mi na to bude stačiť 24hodín. Snímke nie je absolútne čo vytknúť, a krajšiu botku za starým rokom si ani neviem predstaviť. Skvelá emily, ktorej veríte celú stopáž, lepšie obsadenie ani neexistuje. Filmový zážitok a pocity, na ktoré sa len tak ĺahko nezabúda. Fullka bez zaváhania, nazdar.

Představ si (2012)

Poľská kinematografia má v rukáve veľa skvelých filmov, čoho je dôkazom aj Imagine! Nazdar