Saulův syn (2015)

Tak neskutočne krásna práca s kamerou ktorá hutnila atmosféru, že ma to prinútilo privrieť očko, a drbnúť rovno fullku! FF_be2can2015, nazdar

Jurský svět (2015)

bravoooooooooooooooo! Neskutočná zábava! Ale po filme som si dal facku, že som nestihol kino. Nazdar:)

OUTsideři (2014)

Konečne po dlhom čase skvelý roadmovie:), nazdar

Kung Fury (2015)

Totálny masaker, úlet úplne do inej galaxie! Božské retro, ktoré sa vám po zhliadnutí bude točiť v hlave ešte dalších 24 hodín! nazdar

Vyšetřovatel (2008)

Fuha, tak toto som rozhodne nečakal, maďarov nemám napozeraných vôbec, a o to väčšie prekvapenie, keď sa mi dostane do rúk takáto kvalitná vec práve od nich:). Netradičné, záhadné, hitchcockovské a vo výsledku vynikajúce! Nazdar

Suri (2015)

Barabáš je pánom svojho umenia, a to že jeho výpravy a následne filmy patria medzi top sveta, už nikto nepochybuje. Milujem nepreskúmané oblasti jeho výprav a tak isto milujem, keď ma dostane do stavu, že nabiehajú zimomriavky. To sa opäť stalo, a ja odchádzal z kina vysmiaty od ucha k uchu:). Nazdar

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Svetlo, tma, svetlo, tma a medzi tým stále tenka hranica. Silný dokument, ktorý okoloidúcim nič nepovie, ale fans ho mocne ocení! rest in peace, curt!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Orchestrálny masaker, ktorý začne prvou minútou filmu, a skončí jeho poslednou. Čisto chlapská záležitosť, ktorá nenecháva väčšine z nežného pohlavia absolútne žiadne miesto:). Splnené očakávania, a silný kandidát na movie of the eyar! nazdar

Skrytá království (2014) (seriál)

Viem že tam je kopu skrytých filmárskych trikov, ale vo výsledku to vyzerá úžasne! Veľké plus RTVS, že každý víkend servíruje poväčšine len kvalitu a spríjemňuje mi rána:), nazdar