Green Lantern (2011)

Když není co v TV, tak si stáhněte Green Lantern. Nic extra od toho luxusního wallpaperu nečekejte.

Happy Feet 2 (2011)

Dávám jednu hvězdu za korýše.

Dokonalý trik (2006)

Parádní film, u kterého zaručeně neusnete. V tomhle filmu vám ukážou jak kouzelníci dělají z člověka ,,vola,, protože nevidí to tajemství, které mají před očima, jelikož se nedívají správně, ale nejvíc fascinující je , že vy jako divák děláte přesně tu stejnou chybu a ani o tom nevíte...Bože, ještě teď mám z toho husí kůží.

Warrior (2011)

Jakmile příjdete na to, o cem ve filmu kráčí, ihned vás napadne jakým směrem se film bude odehrávat. Ovšem konec se v žádném případě vyčíst nedá. Tak intenzivní napětí a vtáhnutí do filmu jsem už dlouho nepocítil. Warrior je film o boji a buď te si jistí, že každý bojuje za své. Bojuje za své v bitvě kde ,,Neznám bratra''...Jak se ale říká, i v té nejtemnější duší je trochu světla jak se nakonec ukáže.

Drive (2011)

Přiběh? primitivní...Hudbá? strašná...Po pravdě už ty růžové titulky mi vzali naději, že se mám na něco těšit. Jestli řidič řekl za celý film deset vět tak je to moc. Tenhle film mě totálně nudil. Čekal jsem toho mnohem víc. Rodinka co má tatíka ve vězení, to snad ne. Takových tady už bylo. Už dlouho jsem u filmu neusl a to jako vydžím hodně, připadá mi to jako obyčejný film natočený bokem nějakým amatérem. Sorry, ale fakt ne!

Vyměřený čas (2011)

Po dlouhé době film, který opravdu stoji za to. Justin už po několikáté příjemně překvapuje svým hereckým nadáním. Vyměřený čas je reálná ukázka, na jakém smyslu žití je náš svět postaven. Ovšem přemýšlel jsem co je lepši ztratit jestli 1000 kč, nebo 1000 hodin svého života. No nevím jak bych se cítil já, kdybych se ráno probudil a začali mi na ruce tikat hodiny.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

No alespoň, že na tom závěru zapracovali. Jsem spokojený.Po nudném ,,WORLDTRIPU,, v první části jsme dostali to, na co všichni čekali. Slušné zakončení jedné z nejdelších sérií co svět spatřil. Respect

Auta 2 (2011)

Opravdu jsem se těšil na pokračovaní autíček. Byl jsem si skoro jistý, že PIXAR obhájí luxusní podívanou plné legrace, ale nestalo se tak. Příběh AUT 2 je nudný, nezáživný. Na to, jak dlouho jsme čekali, mi připadá, že tohle pokračování PIXAR hodně odflákl. Což je opravdu velká škoda.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Pirty z Karibiku mám rád, ale nechápu proč si tvůrci víc nepohralí z příběhem, když měli teoreticky možnost začít úplně od nuly ( po třetím dílu)...film nudný...ale za podívání stojí...dvě ** za film a třetí * za Jacka

Transformers 3 (2011)

Mam pocit, že delší předehru jsem ve filmu ještě nezažil. Seděl jsem v kině hodinu a pořad nic. Pak najednou jakože řezba, portace 200 deseptikonů, ale proti devítim autobotům samozřejmě neměli šanci. Čekal jsem tedy víc. Transformers 3 by byl možná úspěšný, kdyby skončil špatně, tedy výhrou deseptikonů. Navíc Megan Fox tam hodně hodně chyběla. Ta blonďatá trubka tam neměla co dělat.