Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Top top top,jinak to popsat nelze. Originální seriál s malými sériemi působící jako samostatný filmy,tudíž nenavazující na sebe,ale určitě spolu související. Opravdu zajímavý náměty možná z ne až tak sci-fi budoucnosti, poslední série 100%.

Výchozí bod (2014)

Oko je okno do duše a o tom je i celý film.

Interstellar (2014)

Nolan. Hans Zimmer. Interstellar. Netřeba více komentovat.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Po dlouhé době seriál, který mě zaujal svým tématem a vztáhl mě do celkové atmosféry.

Led Zeppelin – Celebration Day (2012) (koncert)

Ta energie z nich furt čiší a ani po tolika letech neztratili ten šarm,náboj a pověst jedný z nejlepších rockových kapel vůbec. Robert sice už nezazpívá všechno,ale ten jeho nepřekonatelný hlas tam furt je. Doufam,že uspořádají aspoň malý turné,doufám a věřím v to. Původně sem chtěla dát 4*,ale poslední hvězda je za Whole Lotta Love,kterou Robert vystřihl jako kdysi, o Jimmym ani nemluvim.

Aimee a Jaguár (1999)

Možná méně obvyklé,ale za to slušné romantické drama z období 2.sv.v. a ještě podle skutečnosti. Líbilo.

Atlas mraků (2012)

Ještě sama nevím,jak popsat pocity z tohoto filmu,ale co můžu říct je,že to fakt předčilo všechna má očekávání. Skvělá hlavní myšlenka,skvělý herecký obsazení i výkony,skvělý masky - u tutoho bych obvzláště vyzdvihla herce,který hráli několik rolí a samozřejmě skvělý Tykwer. Stejně jako mě dostal Počátek v roce 2010,tak teď to byl Atlas Mraků. Takže pro mě film roku.

Kruh (2002)

Dnes již kultovní horor,který viděl snad každý teenager a kterýho se stále děsim. Na Samaru nezapomene nikdo.

Odvlečen (2007)

Přesně poukazující film na to,co nemusí,nebo není sci-fi. Věřim,že něco podobnýho,možná i horšího se v CIA děje.

Útěk do divočiny (2007)

Jo,sen každýho dobrodruha a ještě k tomu Eddie Vedder. Numero uno