Atlas mraků (2012) odpad!

Vhodne na liecbu insomnie. Inak na nic. Honosne podane srackove kecy. Po hodine hladania dovodu preco to pozeram som to vzdal.

11/11/11 (2011)

Neodporucam. Demoni su na smiech a ked by miesto toho mraziveho fidlikania dali dychovku, bola by to nakoniec fajn komedia.

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Tak toto je uplne dno! Bez stipky vtipu, iba debilne nasilne kecy.

Sebevražedný oddíl (2016)

OK, pozriet sa to dalo, ale najviac dvakrat. Harley by mala mat solo. A Joker zbytocny a zly. Mal to byt ten isty Joker ktory nici zivot Batmanovi?

Příchozí (2016) odpad!

Prve scifi pri ktorom som zaspal. Niekolkokrat. Z Amy je mi na vracanie, a Hawkeye sa tiez nenatrapil. Triky 0. Dej cim dalej pozerate, tym vacsia sracka, az clovek nerozmysla nad tym co pozera, ale preco to pozera. Zvuky priserne, agresivne a zbytocne... Pointa uplny blud.

Doktor Strange (2016)

Celkom dobre, len mi nesedeli tie inception triky.

Rozkaz zabíjet (2016)

Az na par nelogickosti a niekolko nesympatickych hercov to bolo fajn. Ale len raz.

Krotitelé duchů (2016)

Jedna hviezda za snahu. Strácam sa v tom, čo je dnes považované za komédiu. Zlátanina politickej korektnosti, sexizmu a debility. Samozrejme to pôvodné filmy značne uráža a z hereckým obsadením ala fat zombies to človeku ťahá kútik nie do úsmevu ale do úškrnu. Celý film je nemastný, neslaný a proste silený a kŕčovitý.

Arthur Newman (2012) odpad!

Dal som to az po chcipaka v buse, ale ani Emily ma nedonuti si tak ublizovat.