Než si pro nás přijde (2007)

než si pro mě přijde, tak bych měla jedno přání - ležet v nemocnici vedle edwarda colea..:)

Sunshine (2007)

nelogičnosti ve filmech obvykle neřešim.. na hry přistupuju ráda, takže mi nedělá problém přistoupit na hru o záchraně lidstva výbuchem slunce.. zombík čekající sedm let na boha.. dobrá, to beru.. boyla mám ráda, stejně jako tu krásnou tvářičku cilliana.. btw. na chrise se mi koukalo možná ještě líp.. ale co neodpouštím, je nuda, nuda a zase nuda.. což byl bohužel případ tohohle dílka.. ovšem proti gustu..:)

Já, legenda (2007)

líbila se mi tahle postapokalyptická vize z roku 2012, zaujal mě příběh posledního přeživšího z opuštěného new yorku doktora roberta nevilla.. zamlouval se mi jeho optimismus, jeho víra, jeho odhodlání najít lék.. a už vím, s kým bych chtěla zůstat poslední na zemi a čelit zástupu nakažených a to nejen proto, že je fantastický genetický materiál..;o) ono když máte rádi film a fantazie vám i v pokročilejším věku pracuje na plné obrátky a nebojíte se přistoupit na kdejakou hru, tak snad ani zklamáni být nemůžete.. hloubku hledejte v sobě.. a nebo v moři..;-)

Bourneovo ultimátum (2007)

téměr bezchybný film.. v mých očích měl jednu jedinou vadu na kráse.. stejnou jako v předešlých dvou dílech - matt damon v hlavní roli..

Malá Miss Sunshine (2006)

panečku!! tak tohle to byl nářez!! co na tom, že film se může někomu zdát lehce přitažený za vlasy.. co na tom, že je místy vyhnán do absurdit.. tohle je opravdovej příběh! upřímnej, dojemnej, vtipnej.. tu malou, obtloustlou, obrýlenou holčičku si musí každý zamilovat.. není nad to mít homosexuálního strýčka, co vám dá pár dobrých rad do života.. není nad to mít tak nechutně pozitivního tatínka, co bere jen vítězství.. není nad to mít dědečka, co šňupe heroin.. může se projevit jako vynikající choreograf..;-) není nad to mít takhle bláznivou rodinu.. není nad to mít rodinu..:)

Mé druhé já (2007)

sebral vám někdy osud (život, bůh.. říkejte si tomu jak chcete) násilím někdy někoho blízkého? znáte ten pocit bezbřehé beznaděje.. pocit zoufalství.. pocit, že vám rve někdo srdce přímo z těla.. pocit prázdnoty.. hluboká díra ve vás.. marnost nad marnost.. přesně tohle se přihodilo erice, když přišla o svého snoubence a někde hluboko uvnitř jí samé to probudilo onoho "ciznice", který se začne se situací vypořádávat místo ní... jodie opravdu exceluje a o neilovi jordanovi už jsem dlouho tušila, že je naprosto famózní režisér..:) obvykle se k ostatním komentářům nevyjadřuju.. ale ty vaše "odborné termíny".. "vykonstruovanost".. "umělé náhodičky".. "bodování jen z úcty k jodie".. hehe.. bože lidi, běžte do prdele.. vždyť o tomhle ten příběh nebyl..

Pokání (2007)

osudová přitažlivost.. krátká chvíle, ukradená milenci v knihovně.. a pak krutý omyl mladé, naivní, zamilované holčičky.. a pak válka.. rána ze všech nejkrutější.. není cesty zpět, není možnosti napravení chyb minulosti.. je jen čas na pokání..

Hvězdný prach (2007)

úžasná pohádka o cestě za štěstím.. o hledání.. o lásce.. o dospívání a přehazování priorit.. o buzíkovi z pirátské lodi..:) a hlavně o tom, že není na škodu občas navštívit svět za zdí.. a nebo za zrcadlem..?!:))

Americký gangster (2007)

americký gangster je opravdu poctivej a čistokrevně pětihvězdičkovej film!!! a já se jdu zamyslet sama nad sebou.. jestli je normální, že jsem chvilkama opravdu nevěděla, jestli fandim správné straně..