Storm Warning (2007)

páreček manželů se vydá rybařit a protože pán, ač právník, nebude patřit zrovna mezi nejbystřejší (a nejstatečnější, což bych mu ještě odpustila..), ocitnou se na ostrově, na farmě, která patří taťkovi úchylákovi a jeho dvěma synáčkům podobného ražení.. kdopak se asi dočká dalšího rána? a já se budu znovu opakovat, že je to všechno stejný, stejný, stejný.. neni to šokantní - je to trapný, neni to strašidelný - je to nudný.. a ta proměna paninky v macgyvera (jak tu již bylo vtipně zmíněno) a její proslov o rozlíceném psovi.. páni.. tak to bylo na potrhání se smíchy.. což asi nebylo záměrem...

Ils (2006)

teda.. jestli je pravda to, co říká na konci snímku, a tím je to, že je to celé pravda, tak se radši rozloučim s myšlenkou, že bych jednoho krásného dne adoptovala chlapečka z rumunska.... teď už si ho adoptuju maximálně na dálku a budu mu posílat čtvrtky a pastelky, aby se nenudil.. domů si ho radši neodvezu.. co kdyby si chtěl hrát?!

Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

naprosto fantastický časosběrný projekt paní třeštíkové, který mě, jako starého šmíráka, znovu a znovu fascinuje svou neuvěřitelnou vypovídající hodnotou.. o době.. o mužích.. o ženách.. o vztazích..

Toxický mstitel 4: Masakr ve městě (2000) odpad!

nejlepší film! jistojistě mezník v dějinách světové kinematografie.. tento film vám pomůže zjistit, že za všechno může metal... a možná taky to, že vaši kamarádi nejsou úplně normální...;o)

Lásko moje, kde jsi? (2003)

vůbec nechápu, jak jsem se tak dlouho vydržela dívat na něco tak blbýho, aniž bych se vytočila.. možná to bylo tou kocovinou po pátku, ale koho to zajímá?!:-)

Delikatesy (1991)

úžasná, nevšední, fantasmagorická lahůdka, kterou mě mistr jean-pierre jeunet potřetí přesvědčil, že on je tím pravým mistrem bizarnosti.. škoda jen, že poslední dobou se zabývá spíše bludy typu amélie..:o))

Melinda a Melinda (2004)

dvě ženy.. dvě melindy.. dva osudy.. dva pohledy na svět.. tragédie vs. komedie.. a situaci kolem melindy můžeme rozehrát..:o) nemám ráda filmy woodyho allena, kde hraje woody allen.. doslova trpim při pohledu na něj.. tady jsem byla ušetřena, aspoň tak.. film neurazí, film nenadchne.. a to je pro filmového fandu zoufale málo.. další šanci dám woodymu zase za pár let..

Opustit Las Vegas (1995)

baví mě tyhle snímečky, kdy zpomínám, že "někdo něco hraje".. baví a bolí mě koukat na bena, na jeho sebedestrukci, na jeho potěšení dostat se na dno láhve čehokoliv, hlavně zapomenout a nebýt sám se sebou.. ano, nicolas cage nehraje, on prostě je.. i když být ani nechce.. být někdy prostě kurevsky bolí..