Spálené vzpomínky (2007)

neptejte se mě na příběh.. tohle je peklo.. přemýšlim ze všech stran, ale ze všech stran mě napadá jen benicio, benicio, benicio.. chjo.. jsem nesoudná...:´( můj soukromý bůh rozzářil hvězdy na mém soukromém filmovém nebi a já opět hluboce smekám..

Next (2007)

hehe.. a to bylo jako co?? když jsem se na konci filmu ocitla opět v půlce, tak jediný, na co jsem myslela bylo "proboha.. podruhý už néééééééééé"...:)

Pád do tmy (2005)

pokud byl tento film natočen, aby odrazoval od vstupu do pochybných děr (né v případě, že je dírou myšlena kvalitní IV. cenová..), pak v mém případě splnil účel dokonale.. nikam nepolezu..:) páně d-corsovo srovnání s kostrounama mi přijde docela na místě, i když vaterland sám o sobě byl daleko zábavnější.. prostě omáčka kolem něj mi přišla daleko chutnější..;-) a ještě si dovolim malý dovětek - jsem ráda, že i ve filmu mají holčičky podobnou mluvu jako já.. takže: to mě poser..:))

Doom (2005)

občas sama sebe překvapuju, jaké všemožné krávoviny jsem schopná dokoukat až do konce a co všechno mě dokáže pobavit.. rozhodně to nebyla taková tragédie, jak jsem předpokládala.. hodnotím z pohledu někoho počítačovými hrami nepolíbeného.. a ty dvě hvězdy jsou myslim tak akorát.. vetřelec je vetřelec...:)

Město ztracených dětí (1995)

tahle bizarní lahůdečka z říše snů mě vrátila o x let zpátky.. do doby, kdy jsem film a jeho kouzelný svět neomezených možností teprve objevovala.. kdy moje fantazie pracovala na 250 procent.. kdy nic nebylo nemožné.. teď už můžu v klidu zapomenout na příliš dlouhé zásnuby i na slavnou amélii.. pan jean-pierre jeunet tohle natočil snad jenom pro mě.. aby znovuobjevil něco, co ve mně z té dětské duše ještě zbylo.. tohle je můj svět.. stejně jako té holčičky v červených šatech, velkého debila, malého nenažraného chlapečka, šíleného pana kranka, ztraceného cirkusáka marcella nebo třeba šesti malých trpaslíků.. díky vám.. váš vděčný divák..

Pokoj 1408 (2007)

john cusack se projevil jako nevěřící mike a ten pokoj si ho pěkně dal..:) nevim, jak moc je to věrohodný přepis povídky mistra kinga.. netušim, jak moc oldschoolově je to natočené, ale docela mě to ba.. a to se počítá.. já to počítám..:)

Tahle země není pro starý (2007)

ohromná koncentrace drsňáků na americko-mexické hranici.. a já si tady slintám blahem, páč je to další z příběhů, který mě uzemnil do sedačky a nenechal ani na chvíli vydechnout.. a tak by to přeci mělo být.. oskar v těch nejlepších rukou..:) a kdybych věděla, jak to mají coenovci udělat lépe a radostněji a aby to nebylo tak "vyčpělé", tak tady nesedim na prdeli, nekritizuju a jdu ven točit..;-))

Noční let (2005)

vcelku průměrný thriller, který válcuje cillianovo charisma.. po jeho odečtení by zbyly hvězdičky jen dvě..:o) ten kluk je talent.. může hrát transsexuála, vědce přes slunce, psychopata a nebo třeba posledního bojovníka se zombíkama a pokaždý na sebe strhne veškerou mojí pozornost.. takže cilliane, tímto tě vítám ve svojí topce..;-)

Sbohem, baby (2007)

výborný příběh, ve kterém nešlo ani tak o únos malé holčičky jako spíš o to, že definovat dobro a zlo nelze černobíle.. a o tom, že nejzávažnější rozhodnutí musíme nakonec udělat vždycky sami za sebe a žít s tím musíme zase jenom my.. a já se připojuju k hromadné žádosti, aby ben zůstal už jenom za kamerou..:)