Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Poprvý ****. Podruhý 3. Jedna z mála cimrmanovek, která mě nedonutí k smíchu, pouze k úšklebkům. Příběh nic moc, dialogy a usazení mezi ostatní velikány fanfárové. Jenže mě tu chybí hlášky které zůstanou v hlavě i příští den.

Tři dny ke svobodě (2010)

Russell Cruwe největší klaďas na světě. Má to náboj, napětí, i když konec byl poměrně jasně danej, tak jsem několikrát pochyboval o happyendu, což filmu přidalo.

Řekni cokoliv... (1989)

Parádička. "Ty si úžasná, já taky nejsem k zahození, ale ty si úžasná", "jakto že s tebou šla?-zavolal jsem ji." Miluju tu jednoduchost, přímočarost, upřímnost.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Další do party X-menů, navazuje na všechny předchozí, nebo budoucí? neztrácí na akčnosti, prostě už klasika.

Zakletý v čase (2009)

Cestování v čase, které neurazí, ale ani nic nepřinese.

Riziko (2000)

Seminárka na Jordana Belforda... Měl jsem už načteno jaký praktiky probíhaly, taky jsem předtím viděl Vlka, který měl mít stejný základ. No ale, příběh tu byl nulovej, jako vysvětlení by stačil 10 minutovej dokument.

Trans (2013)

Nevím ani kolikrát jsem se v tom ztratil. Konec jsem také spíš nepochopil, než pochopil. Přesto toho nelituju, a film má v sobě má něco, co stojí za další zhlédnutí.

Personalista (2010)

pár zajímavejch částí. Celkově ale 0.

Se slovníkem v posteli (2003)

Není to klasickej film na 5 hvězd, ale protože jsem nic tomuto podobnýho neviděl, tak jdu do toho..Za mě by se tento film hodil do školy.

Moje borůvkové noci (2007)

Film u kterého sem se nudil. Přesto měl takovou zvláštně dobrou auru, že jsem si tu nudu užil.