junglewar

Ježíš je prostoročasový!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 12.4.2020  21:56
    Mumie (1999)

Po Indiana Jones rozhodně nelepší dobrodružný film ever! 👌🐎 Editace: Takle po letech, 5* je málo!

• 7.1.2020  19:36
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Ani jsem to nevěděl, ale přesně jsem si vždycky přál aby vzniklo něco jako Mandalorian. Všechno dobře! A pokud se od tohoto roku začne SGI používat tímto způsobem, tak budu mit obrovskou radost. Fan service pro nerdské srdce.

• 14.11.2018  22:07
    Spawn (TV seriál) (1997)

Docela slušný temno.

• 5.3.2018  22:43

Tak jako na tvář vody to samozřejmě nemá, ale i tak se mi to líbilo. V Zásadě jde o to, že konat dobro má vždycky větší smysl než zlo.

• 31.10.2017  23:07

Dost kino film, mě především dostalo to audiovizuálno, jako s odstupem času, trochu emoce po filmu opadly, ale odpad asi nelze souhlasit.

• 9.2.2017  00:33

Jelikož, jsem nikdy neviděl film o knize džunglí a příběh byl pro mě úplně nová epizoda mého života, musím uznat, že se mi to dost líbilo. V posledních letech mě všechni ty děti z Hollywoodu dost serou, takže bylo celkem fajn vidět někoho vcelku v pohodě. Dabing slabší ovšem grafický nemám co vytknout. A samozřejmě odkaz na apocalypse now super!! Teď si ještě doplnit a zjistit o čem je Tarzan a můžu vycestovat do pralesů. (King Konga a Bear Grylla už totiž znám)

• 13.1.2017  22:47
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

20 let dnes!

• 12.9.2016  23:31
    Amadeus (1984)

Milošek Formanů je tak trochu bůh.

• 23.8.2016  11:41
    Big Lebowski (1998)

Po letech jsem to viděl znova a musím naprosto radikálně docenit vše o co v tom filmu jde, nebo vlastně nejde.

• 7.8.2016  23:02
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Kolosální skvost, úžasný! V tuto chvíli nedokážu ani vyjádřit jak moc, moc je to dokonalý!! To musí vidět každej Matoušův přítel!

• 25.7.2016  20:51
    Konference ve Wannsee (TV film) (2001)

Jawohl herr kommandant! Dochoval se pouze jeden záznam z konference, jelikož Martin Luther ihned po konferenci nezničil záznam a z tohoto záznamu je udělaný tento film. Po zhlédnutí se vám nebude chtít hajlovat pěknou řadu dnů! Opravdu dost creepy, že tam byli zástupci úplně všech vládních složek, takže hovno, že nikdo nic nevěděl. PS: Ve filmu je jeden Obersturmbannführer a to Adolf Eichmann, takže fajn.

• 17.6.2016  23:11

Tento film by se dal shrnout asi takto, Alpy tě ohromí, ale Čechy tě dojmou.

• 8.6.2016  20:36

Naprosto skvostná trilogie, schválně říkám trilogie, jelikož uznávám jen a pouze první tři díly. První díl naprosto kouzelné a pohádkové zasvěcení do kouzelnického světa se kterým člověk začal vyrůstat. Pak druhý díl, který je taky pohádkový, ale trochu s temnější zápletkou a tajemným způsobem, kterým se Voldemord snaží dostat zpět k životu,a upozorňují, že v naprosto důstojné formě (ne jako nějakej plešatej retard bez nosu). A pak tu máme třetí díl, což je naprosto skvostné zakončení celé trilogie. Jde o nejlepší díl s kterým, když člověk vyrůstal, tak si to musel náramně užít. Brumbál stále důstojný a mocný čaroiděj. Třetí díl miluju. To kombo s časovou linkou a vůbec všechno je skovost. Je to na delší rozbor, ale spíše k pivu. :D

• 5.6.2016  22:30

DOKONALOST! Je to tak přirozený, když jsi představím, že by to někdo točil dneska, tak nevim.

• 22.5.2016  12:18
    Ochránce (TV seriál) (1996)

Blair Sandburg!

• 15.5.2016  01:20
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Výborná česká komedie.

• 1.5.2016  11:33

Konečně jsem to viděl v originále, jiný rozměr! Film o ničem a vlastně úplně o všem. Skvělá kultovní pochutina, a happyend to má naprosto bezkonkurenční.

• 24.3.2016  15:23
    Šéfkuchař nadivoko (TV seriál) (2005)

hail to the chef.

• 16.3.2016  22:45

Tarantino točí filmy přesně pro mě, jinak to nelze vyjádřit.

• 7.2.2016  00:07
    The Visit (2015)

Ok, tak asi to je konspilaci hvězd, ale tohle bylo neskutečný psycho. Neuvěřitelné napětí a strach všehomíra. Doporučuju koukat s náladou na horor. Děti nebyli uřvaný, americký idioti, takže taky nevadily.

• 27.12.2015  22:59

Jak se říká, jednu paštiku si na dvě topinky nenamažeme. Skvělé záběry.

• 26.12.2015  22:12

Co scéna to skvost, co scéna to umělecké dílo. Hudba hyperkultovní! CGI použito v tak dokonalém poměru, že, když na tuto genialitu koukám, jsem v opravdovem svetě, který kdysi uplácal sám veliký Ilúvatar. Trilogie, která mi do utčité míry ovlivnila život a prodložená verze je mimořádná. Mám to rád.

• 8.3.2015  10:25

Hodně sofistikovaná satira. Konečně jsem to viděl v originále a ten humor má úplně jinej rozměr, například Downey je naprosto dokonalej. Za mě je tam vše.!

• 9.2.2015  08:37

Uroborosní podívaná!

• 22.1.2015  10:25
    Komando (1985)

Jeden ze Schwarzeneggerových filmů, na kterých jsem vyrůstal a stala se z tohoto filmu i vánoční klasika. Asi po 5 minutách se John Metrix naštve a pak, už je to naprostej kult, plný krve, střílení a lásky. Top filmová střílečka. Díky Arnold.

• 22.1.2015  10:24
    John Wick (2014)

V kině se mi před očima otevřel přímočarý akční film, podle mě nejlepší akční film od dob co byl zvolen Miloš Zeman prezidentem. Keanu Reeves se naštve na rozmazleného mafiánského synka a chce ho zabít a k cestě za ním, mu stojí hodně moc mafiánských pohunků, které musí zlikvidovat pomocí palných zbraní. Film má hezký styl a dobře vykreslený svět podsvětí, kde se platí speciální měnou a všichni zločinci se schází v jednom New Yorském hotelu. Akční scéna z nočního klubu byl slušnej kult.

• 21.6.2020  16:06
    Semestr (TV seriál) (2016)

Ty vole, Tome, díky ti! Nikdy jsem o tom neslyšel! Dost v prdeli tohleto no! Na docela dost zajímavých věcí se tam narazí, takové, skoro až ze života bych řekl! Znásilnění je na místě.

• 31.12.2018  06:18
    V pasti (2018)

Dost v pohodě!

• 10.5.2018  17:28

Je to tak trochu příběh o nás všech.

• 31.1.2018  10:32
    Uteč (2017)