Tropická bouře (2008)

Hodně sofistikovaná satira. Konečně jsem to viděl v originále a ten humor má úplně jinej rozměr, například Downey je naprosto dokonalej. Za mě je tam vše.!

Sex Tape (2014) odpad!

Nechutná reklama na ipod, jsem si jist, že ještě něž jim zaplatili jejich mrzký peníz, tak si museli nechat vytetovat to jabko na genitálie!

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Kolosálně uřvaná zrůdnost, plná naprosto debilních idiotů.!

Vampýr v Las Vegas (2009) odpad!

Před filmem doporučuji vykouřit hodně LSD! Wynorski umělec.

Požírač kostí (2007) (TV film)

Dávný indiánský kostlivec co nakopává zadky všem bílým co mu ukradli jeho půdu a staví na jeho území . Není to úplně klasický béčko, protože tam neumře žádnej černoch a nejsou tam prsa. Jinak dobrá zábava. Závěr filmu je nejlepší, kdy tam bílo-indiánsko-americký šerif jede zachránit svět. Jima Winorsky musím začít víc sledovat, vypadá to, že točí docela slušnou srandu.

Komando (1985)

Jeden ze Schwarzeneggerových filmů, na kterých jsem vyrůstal a stala se z tohoto filmu i vánoční klasika. Asi po 5 minutách se John Metrix naštve a pak, už je to naprostej kult, plný krve, střílení a lásky. Top filmová střílečka. Díky Arnold.

John Wick (2014)

V kině se mi před očima otevřel přímočarý akční film, podle mě nejlepší akční film od dob co byl zvolen Miloš Zeman prezidentem. Keanu Reeves se naštve na rozmazleného mafiánského synka a chce ho zabít a k cestě za ním, mu stojí hodně moc mafiánských pohunků, které musí zlikvidovat pomocí palných zbraní. Film má hezký styl a dobře vykreslený svět podsvětí, kde se platí speciální měnou a všichni zločinci se schází v jednom New Yorském hotelu. Akční scéna z nočního klubu byl slušnej kult.