• Pohádka

Město andělů (1998)

Málem jsem z toho dostala cukrovku. Příšerná slaďárna. Pro mě ze stejného soudku jako Seznamte se, Joe Black s Bradem Pittem, který mi připadal podobně přitroublý jako v tomhle Cage.

Záhadný vesmír (2017) (seriál) odpad!

Podobná blbost jako Vetřelci dávnověku, jenže to má úplně jiné hodnocení, protože je to americké.

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Tento pořad jsem měla docela ráda, než se z toho stala nechutná sluníčkářská propaganda. Hnus.

Zmizelá (2014) odpad!

Už dlouho se mi nestalo, že bych nějaký film takhle protrpěla (tedy minimálně dvě třetiny tohoto filmu). Fincher už je očividně za zenitem nebo si neumí vybírat scénáře. Nehorázná pí....a, ale hlavně, že to vypadá cool... nebaví mě filmy, co se točí jen na efekt a marně se snaží předstírat nějakou myšlenku, přičemž logika si vzala dovolenou.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) odpad!

Tak kdybyste to náhodou ještě nevěděli, tak asteroid, který způsobil vyhynutí dinosaurů (kteří mimochodem žili ve stejné době s lidmi), na Zemi nasměrovali mimozemšťani.

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Svého času jsem tomu dala odpad a teď, když to dávají v televizi znovu, si k tomu napíšu i komentář. Něco tak ukrutně blbého se jen tak nevidí. Strašná slátanina. Vlastně k tomu ani nemám o moc víc co napsat, snad jen to, že málokdy si tím odpadem jsem tak jistá. Pro mě hrůza všech hrůz, ačkoliv vím, že se nejedná o historický film, ale o dobrodružný/fantasy. Kdyby se to teda aspoň nejmenovalo 10 000 př. n. l. ... Zhruba se ztotožňuji s komentářem uživatele Aven, víc k tomu nemám co dodat, prostě nemám slov.