Na dotek (2004)

Pro mě skvělý film. Zajímavé téma. Skvělí herci. Pocity, lákání, vášeň, hra a prohra. Skvělá a zvláštní Natalie Portman od dětskosti a k vyrovnanosti. Skvělá Julia Roberts - vydání se, odchod a opětovné lákání... víme často , co vlastně chceme? A muži? Chci a nechci .. jdu si za svým a nevím, co to vlastně je.

Frida (2002)

Působivý film. Působivý a osobitý osud, skandální a zajímavá osobnost. Stojí za zhlédnutí. Nahlédnout do malířského prostředí, do ztrát a úbytku , do radostí a velké bolesti a smutku.

Kull dobyvatel (1997)

Neřekla bych, že je to tak hrozný film. Na takové jsme se dívali ze začátku na videopáskách a líbilo se nám to, takový Barbar Conan v modernějším kabátě. A příšernou čarodějnici měnící se v ďábla si snad okopírali z Predátora ... skvělé :-)) jen jeden polibek

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Pěkný a příjemný film. Jeden rytíř, jedna princezna, jeden drak. A k tomu všemu ještě pár směšných postaviček. Všechno to smícháme a vyjde příjemný filmík s celkem příjemnými herci.

Líbánky v Las Vegas (1992)

Obyčejná skororomantická komedie. Na jednu ženu dva muži - jeden bohatý a jeden trochu trouba. Ovšem vidět Nicolase Cage v elvisovském ohozu - pěkné :-)) Komedie vhodná tak opravdu na sobotní odpoledne, když venku silně fouká vítr.

Malibu Express (1985) odpad!

Kdo chce vidět spoustu ženských nahých prsou - ten ať se dívá. Protože nejčastější pohyb ve filmu je ten, kdy si žena rozepíná či odhrnuje halenku. :-))

Dvě svatby (2010) (TV film)

Dvojčata a jeden muž , a TV film romantický - nic víc se nemusí dodávat. Vcelku se člověk podívá a dodívá, pak už nemusí více.

Nepřemožitelné zlo (2005)

Horor - tohle téma, pokud se odvíjí od stříkanců krve a jiných vnitřností mě nebere. Ale tahle nápaditá a překvapivá duchařina je opravdu dobrá. Líbil se mi. Překvapil mě, konec skvělý a neotřelý. Taková anglická retro duchařina. ANO, ANO, ANO.....

Dědictví strachu (2006) (TV film)

Naprosto jednoduchý film. Vypráví jen příběh, nic jiného nedává. Vlastně ani pořádný příběh, protože hned po 15 minutách víte, co bude dál a jak to skončí. Moc nedoporučuji... lépe je strávit hodinu koukáním na něco lepšího.

Rallye smrti (2008)

Ač tyhle filmy nemám ráda - dodívala jsem se do konce. A ano . neřekla bych, že mě to až tak znechutilo, i přes tu lítající hlavu a jiné. Možná je to nafilmováním, možná jsem jen držela palce hlavnímu hrdinovi, ale říkám ano.