Resident Evil: Afterlife (2010)

A co dál? Jen další díl o boji s nemrtvými bez konce... opět jsou tu potíže. Ale filmově se mi to líbilo, zábavná střílečka, kupodivu střílečka a pranice bez zbytečného obrovského množství krve a vnitřností, což celkem oceňuji. A tak dávám 3 hvězdičky.

Babylon A.D. (2008)

Ani nevím o co se tento film snažil. Ukázat drsnou budoucnost světa, ukázat bezmeznou víru v nic či jen ukázat Vin Dieselovy svaly. No což o to, není tak hrozný pohled na peroucího se hlavnío hrdinu. Ale to je snad všechno. Spíše mě velmi překvapilo, že v takovémto filmu vezme roli herec formátu Gérarda Depardieu. To už je lepší, když hraje Obelixe.

Ondine (2009)

Polopohádkové téma. Rybář vytáhne z moře dívku, je to mořská panna či tajemná tulení žena. Kde skrývá svůj kožich? A proč najednou má rybář štěstí? A co jeho nemocná holčička - věří v mořské panny a jejich moc? Hodně otázek - barvitě vylíčených na pozadí dětské nemoci a otcově snahy o nalezení štěstí v životě. Jemné a pohádkové vylíčení s realistickoromantickým koncem. A krásná Alicja Bachleda i mužný Colin Farrell.

Královna prokletých (2002)

Upíří filmy mám ráda. První polovina tohoto se mi líbila, zajímavý hlavní hrdina a zajímavý herec v hlavní roli. Jen škoda nějak moc přehraného a nedořešeného konce. Velká škoda. Ten byl velmi , velmi bídný. Zápas Královny s pěticí upírů byl hubený a hloupý.

Gangsteři (2010)

Nevím, nevím. Možná jsem se nedívala dosti pozorně, nebo jsem moc nechápavá v akčních dramatech. Ale trochu mi některé věci utíkali. Takže bych řekla na první podívání, že to byla taková sice ne špatná, ale přeci jen slátanina. Lupiči oblečení ve špičkových oblecích a s lehkostí sobě vlastní vylupující nevyloupitelné podniky. Ne - něčeho tam bylo navíc a něčeho hodně málo - jen nevím přesně čeho.

Blbec k večeři (2010)

Neviděla jsem původní film z roku 1998, tak nemůžu srovnat. Ale tento se mi prostě líbil. Zajímavé téma. Bylo to vtipné, překvapivé a zajímavé. Někdy sice až moc přehrané, ale i tak pro mě na 4 hvězdičky. Výkon Steve Carella se mi líbil. Jednotlivé postavy byly tak skvělé, že až vše bylo nějak moc bláznivě hloupé, nevadilo mi to.

Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství (2008) (TV film)

Docela obyčejný a ničím zvláštní film. Prostě nudný.Vše už někde bylo a žádná věc člověka nepřekvapila. Spíš bych řekla, že film se hodí jako televizní produkce. Do kina bych na něj určitě nešla. A podruhé vidět, to taky ne. Prostě jej nedoporučuji.

Dračí klon (2003) odpad!

Příšernost, příšernost, příšernost. Pošlete leteckou podporu a sestřelte draka !!!!!

Bobby Z (2007)

Váhala jsem dvě hvězdičky nebo tři. Plus herecké obsazení dvou hlavních hrdinů, mínus vše ostatní. Film, který není natočen filmově. Takový nějaký spíš televizní a děravý. I když možná pár nápadů dobrých - zápletka okoukaná, kolikrát jsem nevěděla kdo je kdo . Líbila se mi Olivia Wilde - její mimika a krása.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Nedokázala jsem pochopit o co v tomto filmu jde. O blbost ? O komedii ? O velkou nadsázku ? nebo zase se vrátím k tomu prvnímu : O hledání diváka, který se dokáže na tento film dívat a ještě se mu bude líbit ? Ať tedy takový žije .... Já k němu určitě nepatřím, nedokázala jsem se dívat více než jednou a to ještě s přestávkami :-)))