Tři oříšky pro Popelku (1973)

Jak už zde bylo jednou řečeno. Vrchol české pohádkové éry. Tato pohádka zdobí každý rok Vánoce..

Stařec a moře (1958)

Mám rád Hemingwaye a jeho díla, toto patří mezi moje nejoblibenější od něho. Stařec Santiago už hrozně dlouho nemuže nic pořádného ulovit, žije v chudobě, v hladu, sám. Nikdo s nim neche nic mít, kromě mladého chlapce, který s nim rád jezdí na lov. Když se jednou Santiago rozhodne vyrazit na velký lov, chlapec už se s ním nebaví a nestýká se s ním. Stařec ale netuší co se stane. Že brzo bude bojovat o holý život, že to bude souboj muže proti veliké rybě, kterou při jeho smůle stejně zpět domu nedoveze. Rybu totiž chytí, ale při cestě zpět jí žraloci ukoušou a stařec přiveze pouze kostru obrovské ryby, kterou spatřil malokdo. Lidi si nakonec uvědomí, že je to stejný člověk jako oni a vezmou ho mezi sebe. Stane se hrdinou. Hemingwayská díla měla vždycky co do sebe, štastný konec..

Krtkova dobrodružství (1957) (seriál)

Nejlepší animovaný seriál všech dob z české produkce. Jako malý jsem se vždycky těšil na večer až mě maminka nebo tatínek zachumlá do postele na 7 hodinu a já uvidim toho známého černého krtečka, který si se všim ví rady.

Johnny English se vrací (2011)

Přesně tak jak jsem si to představoval. Rowan opět nezklamal. Těšil jsem se a on mě nezradil. Pravá nefalšovaná anglická komedie, kde dokonce ,,zmlatí'' i samotnou královnu.

Myšák Stuart Little 3 (2005)

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Není právo soudit seriály po pilotním dílu, ale u tohodle jsem prostě musel. Věděl jsem už dopředu, že mě to pravděpodobně nebude bavit a tak. Herecké obsazení nesympatické až na Ed Oneila samozřejmně.

Partička (2011) (pořad)

Whose line it is anyway po česku. To ne.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Nejlepší československý Talk-show pořad. Kraus je prostě nejlepší v tomhle u nás..

Big game (2010) (pořad)

Jedna hvězda za Negreanua, jinak to všechno stojí za nic..

2009 World Series of Poker (2009) (pořad)

Nechci nic říkat, ale to co jsi napsal je totální nesmyl. Odehrává v Londýně. Jediné co se odehrávalo v Londýně byla právě WSOP Europe to co jsi napsal a ne celkové WSOP z toho roku. Zbytek byl odehrán jako vždy v Las Vegas