Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 9 bodů
SuzanneDante
Suzanne Dante
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dokumentární
Animovaný
Akční
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
Black Books
(2000)
Simpsonovi
(1989)
Teorie velkého třesku
(2007)
Ajťáci
(2006)
Girls
(2012)
Griffinovi
(1999)
Orange Is the New Black
(2013)
Gilmorova děvčata
(2000)
Černé zrcadlo
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(16)
*Elfík*
agáta04
Elleannie
xfrenchiex
wexinger
Wolfsmadchen
luccash
PavelZava
alcza
p3sek
AND20iD
Raja28
Dášenka
Stoyan
j.O.k.E.r.
crazywolf19
aryama.cz