Zabijácká hora (2011) (TV film)

Nebylo to špatné, pěkné prostředí, hadodraci nebo co to bylo byli celkem povedení. Musí se ale počítat s tím, že je to televizní film z dílny SyFy. Rozhodně škoda, že jsme viděl jenom tv rip. Na dvd bych si to užil rozhodně víc. Jo a dělal jsem titulky http://www.titulky.com/Killer-Mountain-185882.htm

Na lodi (2011) (seriál)

Docela příjemný španělský seriál, hodnotím po prvním díle plným počtem. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál, ze začátku je to takové akční a dobrodružné, doufám ale, že se to bude vyvíjít spíš k scifi. Trochu doufám, že to budou takoví ztracení ale na lodi.

Terra Nova (2011) (seriál)

Super seriál. Vylepšený Jurský park říznutý notnou dávkou scifi (cestování v čase). Hodnotím zatím plným počtem po zhlédnutí úvodního dílu a musím říct, že už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Konečně pořádný seriál z dinosaury. Doufám jenom, že to po čase neupadne do stereotypu a nebo to nebude překombinované nepřeberným množstvím kravin. Buď tam bude neuvěřitelné množství citových výlevů a nebo tam bude jedna nevysvětlená záhada za druhou. Má to k tomu nakročeno. Kvůli tomu samému jsem přestal sledovat LOST.

Thanks, Smokey! (2011)

Jo, příběh ze života. A zoofilové jsou taky lidi.

Bereavement (2010)

Proč já neměl to štěstí aby mě unesl vražedný psychopat, když jsem byl malý ?

Hyperdrive (2006) (seriál)

Docela vtipný seriál, jenom škoda, že ho ukončily po dvou sériích. A ty mají ještě každá jenom 6 dílů. Mohl to být docela slušný následovník červeného trpaslíka.

Tune for Two (2011)

To zpívání nemělo chybu :-)

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Jeden z nejúžasnějších animovaných filmů co jsem viděl (nepočítám ukradené vánoce ty jsou taky skvělé). Super příběh, skvělé dialogy a hudby. Tim Burton je pro mě pan režisér. Takových animovaných hororů :) by měl natočit mnohem víc.