Trosečník (2000)

Asi to je tím že v dětství byla moje nejoblíbenější knížka Robinson Crusoe. Hanks je skvělej, během celýho filmu jsem se nenudil ani vteřinku a třešničkou na dortu je pro mě Willson. Film na kterej se můžu podívat kdy chci a vždycky mě bude bavit.

Gnomeo & Julie (2011)

já jsem nečekal žádný zázrak, ale tohle bylo nudné, nudné a nudné...

Barbar (2009)

Dostal jsem to co jsem chtěl.

Zelený sršeň (2011)

nějak jsem z toho byl na rozpacích...Seth Rogen mě celý film iritoval a rádoby vtipné scény u mne proběhli bez jakékoliv odezvy, jediné co mi bylo sympatické byl Jay Chou.

Karcoolka (2005)

Originální a vtipné. Celkový dojem kazí animace.

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)

Dobrá zábava,narozdíl třeba od Ria, ale stejně nedosahuje kvalit pixarovských animáků. Po pravdě nejvíc tomu ubrala animace, která se od prvního dílu vůbec nezměnila a celý film mě neskutečně otravovala.

Green Lantern (2011)

slabší tři hvězdičky, ale přesto si dovolim tvrdit, že se vyrovná jak kapitánovi tak i asgardskému hejskovi, které jsem zhlédnul před zeleným lampičkářem

Kick-Ass (2010)

Jako všecko dobrý, ale co ten konec? To byl nějakej scenaristickej vtip nebo jsem to asi nepochopil. Navíc musim pominout to, že komixová předloha je tu úplně obrácená naruby. SPOILER:Létající jet-pack s rotačníma kulometama? To jako vážně? To je nenapadlo už nic ubožejšího? To vypadalo, že si to už cucal z prstu ze zoufalství.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Ne. Prostě ne.Po první půlhodině jsem to musel vypnout a dokoukat později. Cera je příšerně nesympatickej a postava, kterou hraje je jednoduše pitomá stejně jako zbytek těch kenů a barbín co tam pobíhá. Hvězda za vizuál, zbytek jenom prach a bláto.