Prci, prci, prcičky (1999)

Zdaleka to není tak strašné a fekální,jak bych očekával po druhém dílu,který jsem viděl nejdříve.Místy jsem se i celkem smál,takže do podpruměru tentokrát nepůjdu.

Přeber si to (1999)

Tak tahle dvojička gangster-psychiatr (De Niro-Crystal ) skutečně nemá chybu,ale nezasmál jsem se tolikrát,jak bych čekal.I tak je to super a zvlášť bych chtěl pochválit parodii na Kmotra ( koupím ti nějaké ovoce).

Rosalinda (1999) (seriál) odpad!

Já bych klidně provedl se všemi tvůrci telenovel takovej menší holocaust,protože točit tohle je zločin proti inteligenci,lidskosti a zdravému rozumu.

Sběratel kostí (1999)

No,námět není zdaleka špatný,ale režisér a hlavně scénarista se tu opravdu moc nepředvedl.

S Club 7 v Miami (1999) (seriál) odpad!

Pro nejvymazanější puberťáky a puberťačky to může být dobrá a ulítlá zábava,ale já holt takový nejsem,takže s hodnocením neváhám.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Hodně brutální,drsné a zábavné.Skvělé písničky.Ale pět bych tomu nedával,už jen kvůli místy jen a jen samoučelnému záchodovému humoru.

Spalující touha (1999)

Své kvality to rozhodně má,ale to ústřední téma šlo skutečně úplně mimo mě.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Tak u tohohle jsem se v kině málem rozbrečel!!Rozumějte miluju starou trilogii,kterou jsem viděl nesčetněkrát a čekání na E1 bylo pro mě nesnesitelně kruté a bolestivé.Nicméně to co jsem pak viděl na plátně mě fakt šokovalo a otočilo moje mínění o Lucasovi o 360°.Za prvé triky:hroooozně přeplácané a samoúčelné a jasně viditelné (Gungani vs. droidi).Za druhé dětinckost: ABSOLUTNĚ nechápu proč místo těch stupidních a hloupých digitálních mechaňáků nemohli hrát normální lidi.to samé gungani a Jar-Jar.Asi to je proto,že Lucas chtěl prodat co nejvíce hraček a chtěl,aby na to děcka chodili stokrát,jinak fakt nevím.Scéna Jar-Jar na tanku je jak z nejhorší noční můry.V tomhle bodě bych mohl pokračovat donekonečna,takže dále.Za třetí:herci.Ptám se kde jsou charismatické postavy jako Han Solo,Luke,Leo ( o Darth Vaderovi ani radši nemluvě).Jake Lloyd je fakt hrůza hruzoucí , Liam Neeson zde hrál jen proto,aby měl na nájem a na výsledku je to vidět.Ewan ma málo prostoru a jeho postava Obi-Wana je zde jakoby do počtu.Nejlepší je zde ještě mlaďoučká Natalie Portman a Samuel L.Jackson,který je zde však asi jen na pět minut.No a Jar-Jar...no comment.I přes světlé okamžiky (Darth Maul,Coruscant,závěrečný souboj se světelnými mečmi),skvělou hudbu a výpravu se jedná o jedno obrovské zklamáni a velmi nepovedené pokračování legendy.3 hvězdy jen za to ,že jsou to pořád Star Wars.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Skvěle zahrané a místy skutečně velmi mrazivé.Jedinou výtku bych měl ke scénaři : To,jak to všechno Damonovi procházelo a nakonec i zcela prošlo bylo dosti nereálné a přitažené za vlasy.Ale je to holt adaptace románu,takže to asi tak mělo být.

Velký blázinec v malém hotelu (1999)

Konec už byl jednoznačně trapný a debilní,i když on je vlastně trapný a debilní celý film.Ale v průběhu jsem se hodněkrát zasmál a dobře bavil,na konci už jen vrtěl hlavou,co všechno je možné (i nemožné) natočit.S velkou nadsázkou dávám dvě hvězdičky.