Stav obležení (1998)

Poměrně kontroverzní a nepříliš úspěšný snímek,ale za zkoukutí stojí,už jen kvuli Willisovi v záporné roli a zlým Arabům.A dosti pochybuji,že se film s podobným tématem v brzké době natočí.

Šerifové (1998)

Není to špatné,ale nato že to bylo propagováno jako volné pokračování Uprchlíka....Kdepak,to vůbec nesnese srovnání.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Průměr,průměr,průměr !! A ani Ford s Hecheovou nemohou tuhle truchu naivni historku vytáhnout výš.

Tenká červená linie (1998)

Holt,já jsem chtěl vidět působivý válečný film o bitvě o Guadalcanan,ale coto ?Minimum akce,dlouhé pohledy kamerou na tváře hrdinů,kteří dlouze filozofujou o natolik nezajímavých věcech,že se pokračování Matrixu může jen krčit v koutě.Kamera i hudba jsou na druhou stranu perfektní,stejně jako herecké výkony všech hvězd ( teda myslím jen těch,co se tam zdrželi aspoň trochu déle).Celkově tak slabší 4 hvězdičky,ale vzhledem k tomu,že byl v tomto roce natočen Ryan,tak musím jednu ubrat protože,to prostě ve srovnání s ním naprosto vybledlo.

Truman Show (1998)

Velmi zvláštní,velmi netradiční a velmi originální příběh,který se nedá tak docela popsat,ten se musí vidět.A ano,naprosto skvělý film.Carrey pravděpodobně v životní formě.

Tři životy Sofie (1998) (seriál) odpad!

Podíval jsem se na jeden díl jen proto,abych byl oprávněn tomu dát odpad.A byl to opravdu kurva odpad !!!!!!!!!

Twister se vrací (1998) (TV film) odpad!

Další televizní katastrofický film se strašnými herci,hrozným scénářem,špatnou kamerou a amatérsky natočeným tornády přímo v reálu.Ruce pryč,odpad! jako když vyšije !!

Utopenec na útěku (1998)

Poměrně zdařilá parodie u které se však zasmějete jen jednou a pak už asi nikdy.

Vadí nevadí (1998) (pořad) odpad!

Stupidita tohoto rádobyzabavného a rádobyvtipného pořadu je do nebes volající.No a ten tolik tady zmiňovaný moderátor to je fakt síla aneb jak by dozajista seržant Hartmann z Kubrickovy Olověné vesty řekl: "Je tak šerednej,že by mohl být majstrštykem moderny".

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Tak tohle už není prdel!!!!!!Tady končí veškererá legrace!!!!!!!