Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Skvělý,namaskovaný Williams v dost dobré komedii,v jedné z těch nejlepších od Columbuse.Co se mi však hodně nelíbilo je konec,který už je brán smrtelně vážně a do tohoto žánru se prostě nehodí.Jinak skutečně dobré,dost dobré s neskutečně brutálním dabingem ("Umíte česky?").

Na dostřel (1993)

Zcela rutinní akčňárna.A od Willise rozhodně nečekejte dalšího Johna Mcleina.

Nahota na prodej (1993)

Rádobydrsný Jiřík Krampol,občan romské narodnosti šukající výfuk od auta,skinheadi mlátící se s občany romské národnosti atd,atd.Jako kriminální drama je to hrůza,ale jako komedie je to docela dobré.

Na Hromnice o den více (1993)

Jeden,stále dokola se opakující den,který ani sekundu nenudí.Skvělý Bill Murray,skvělé situace a skvělá komedie.Těžko na Hromnice chtít něco více.

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Tak s timhle táhněte do hajzlu !!! Tohle mohl vymyslet jen někdo po lobotomii.Hvězdičku dávám jen za komunistu Červenáčka.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Tak tohle je hodně nepovedená a místy až trapná zfilmovaná verze pohádky od....Sakra už ani nevím od koho!!!

Schindlerův seznam (1993)

Tak tady budu velmi stručný :DOKONALÁ DOKONALOST a nejlepší Spielbergův film.Tohle se nedá popsat,TO SE MUSÍ VIDĚ T!!!!! Osobně v mojí top five.

Stalingrad (1993)

Velmi vydařený pohled na nejstrašnější bitvu druhé světové války nezaujme ani tolik valečnými scénami,kterých je zde mimochodem poskvrnu,ale především vypilovanou atmosférou valečného a mrazivého pekla a dobrými (jak by majstr movie řekl "podezřelými") hereckými výkony (vivat Karel Heřmánek !).

Superman (1993) (seriál)

Ono když se s populárního komixu začne dělat seriál se špatnými herci,určitě ne moc velkým rozpočtem a s x-díly,tak to nikdy nemůže dopadnout dobře.Jenom špatně a přesně tak to dopadlo.A Teri Hatcher mě pánové skutečně vůbec nezajímá.