Tut Tut autíčko Otík (2020) (seriál)

spoiler alert vynikající, jak si dělá srandu z tuning týpků ;)

Utajený pasažér (2021) odpad!

Hrozna psycho-ptakovina. A ta priserna hudba hudlajici v kazdem zaberu!? Nekteri filmari zrejme doted nepochopili, ze s hudbou se musi setrit, pokud chteji udelat kvalitni koukatelny film, obzvlaste pokud ji delal hudebni neumetel, jako k tomuto filmu. Uf.

Dope (2017) (seriál)

top!

Já jsem vrah: Propuštěný (2020) (seriál)

831 i love you??? Ja bych mu dal! Kdo umyslne zavrazdil nekoho, kdo mu nijak neublizoval, mel by byt z tohoto sveta systemem odpraven! Tento typek se diky chybe v Americkem systemu dostal po 30 letech na svobodu zatimco mel byt dle planu popraven, chyba! Na city nezahraje. Vuci rodine obeti je to svinstvo! Cesky system by se od Americanu mel v tomto razantne poucit! V Americe kdyz za takovou vrazdu nekdo po 30 letech vyleze z vezeni zivy, vyhne se dozivoti ci poprave, povazuji to za vyjimecne selhani systemu, v CR by za takovy typ vrazdy byli na svobode vsichni vrahove uz davno a je to v CR zpusob, jak system "funguje!" Ceska republika se stara vice o vrahouny a jejich potreby, nez o pravo na satisfakci obeti a pozustalych. To je v porovnani ta tragedie. Tam za trest pouhych 30 let "selhal system", zatimco v CR by se vsichni tvarili, ze 10 let za vrazdu je dost. V CR selhava system pokazde a cilene, v CR zadna spravedlnost neexistuje, priznejme si. Zvraceny amoralni system, v porovnani s tim, jak se za brutalni vrazdu tresta v USA.

Pan Tau (1971) (seriál)

Světový top dětský seriál. Nemá konkurenci.