Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Akční
  • Horor

Oblíbené filmy (10)

Vetřelec

Vetřelec (1979)

TOP TEN všech sci-fi hororů. Nejlepší z nejlepších.

RoboCop

RoboCop (1987)

Film z kategorie MUST HAVE. Naprostá klasika žánru. Další z mých TOP TEN.

Batman

Batman (1989)

Nolan + Bale = tragédie. Nolanovské batfilmy stojí za prd a navíc obsadit do role člověka jménem Bale? Už jen pohled na jeho rtíky v masce je komický. Novodobý Batman je jen obyčejný akčňák. Ale tento film je umění - naprostá klasika i z dnešního pohledu - učebnice všech komiksových předělávek. Cokoliv co na toto téma přišlo po Burtonovi s Keatonem, je jen shit.

Sám doma

Sám doma (1990)

Sám doma 1 a 2 jsou podle mě nejlepší vánoční filmy všech dob. Škoda jen, že se k nám nedostala západní rozšířená DVD edice s brilantním obrazem a bonusy.

Maléry pana Šikuly

Maléry pana Šikuly (1999)

Inteligentní humor. Konečně film, který se lišácky vysmívá firmám, fungujícím na principu drůbežáren. Vzbouřenci proti všednodennosti. Po těžkém dni v práci není nic lepšího, než si ho pustit a alespoň na chvíli si představit, jaké by to bylo, kdybych byl jako oni, kdybych mohl prudící šéfstvo (obrazně) nakopat do zadnice. Jo a kdybych se taky mohl vyřádit na věčně nefungující kopírce. :) Grrrrrr. Můj TOP TEN !

Přání smrti

Přání smrti (1974)

Perfektní film. Originál. Lepší, než jakýkoliv jeho následovník na toto téma. Být tak jako on a mít tu odvahu zatočit s těmi, kteří si myslí, že jim patří svět. Náš bezzubý právní systém by si pár takových pomocných čističů ulic zasloužil!

Stroj času

Stroj času (1960)

Kniha je lepší, propracovanější, ale i tak tento film nemá chybu! Dokonalé, včetně dobových triků a brilantního obrazu. Perfektní bonusy na DVD, rozvíjející původní film.

Ovládací panel
6 bodů

Reklama

Reklama