Lakomec (2003) (TV film)

Pěkná inscenace Moliérova Lakomce :-)

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Mě to náhodou celkem bavilo. Akorát mi teda lezla na nervy jedna z porodkyň, která hledala nejspíš panenku barbie a sama měla tak nechutný plastický výstřih, navíc plný pih, z čehož se mi dělalo chvílemi zle...

Lidská stonožka (2009)

Hodně nechutně zvrácený horor o úchylném německém chirurgovi, z jehož obličeje se mi dělalo zle již na začátku filmu. Nápad na lidskou stonožku byl excelentní, zvláště co se stravování a vylučování týče. Díky tomu se mi při pár scénách vážně zvedal kufr. A tu holčinu, která to jakoby "naštěstí" přežila, ovšem přišitá uprostřed lidské stonožky, nezbývá než litovat. Osobně horory, kde převládá nechutnost se stříkající krví moc nemusím, proto 3*.

T.M.A. (2009)

Myslím, že dobrý nápad na děj, jen se tam toho mohlo trošku víc dít. Nicméně konec se mi líbil. Na 4* tomu ale něco chybělo.

Seznam ex (2008) (seriál)

Sice záminka, kvůli které se Bella vrací se svým bývalým, je trošku trapná. Ale z odstupem času mě ten seriál bavil. Jen by mě zajímalo, kde taková škeble s očima u sebe a žádným krkem nabrala tolik chlapů, ale dobře :D Je to přece jen seriál...

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Výborný herecký výkon Jima Carreyho, komediální role mu prostě jdou skvěle a ty ksichty může udělat opravdu jenom on :-) A potěšilo mě, že i další moje oblíbená herečka Renée Zellweger si v tomto filmu zahrála jednu z hlavních rolí, postavu Ireny. Celkově mě ale film nijak zvlášť nezaujal.

Robin Hood: Cesta ke slávě (2010) (pořad)

Tak trošku mi to připomíná Superstar, ale jo, proč ne... I takhle se dá sehnat hvězda muzikálu.

Sanitka (1984) (seriál)

Tvůj čas je pouhopouhé prozatím, tvůj čas může říct já už neplatím.... úvodní melodie seriálu :-) I když mě tento další doktorský seriál nezaujal natolik, abych vysledovala všecky díly do jednoho, nikdy jsem nebyla proti jeho shlédnutí.

Mars útočí! (1996)

To je už tak dávno, co jsem tohle naposledy viděla. Ale rozesmívají mě už jen ty obrázky :-)

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Moc zajímavý pořad. Až neuvěřitelný, do jakých velkých částek, jak rychle a jakým způsbem se může člověk zadlužit... Aspoň, že stále existují lidé, co se snaží dostat druhé z nepříznivé situace.