Sám doma 3 (1997) odpad!

Vůbec nechápu co to má společného se Sám doma. Jiný režisér, jiní herci, jiné prostředí, jiní bandité.. Já si nemůžu pomoct, ale ten, kdo dovolil tomuto dílu nosit název Sám doma 3, to neměl v hlavě v pořádku. Až na vyjímky to ani vtipné nebylo. Průšvih, průšvih, průšvih a kdyby šel dát odpad na entou, tak už by tam byl. Navíc ten klučina je děsně nesympatickej, stejně jako jeho rodina!

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Já mám Kevina moc rád, což jsem ostatně napsal u jedničky, ale tohle mi nějak moc nesedlo. Možná jsou dvě hvězdy až příliš kritické a časem změním na tři, ale pro mě u tohoto filmu platí, že originál je jen jeden.

Sám doma (1990)

Klasika. Naprostá. Jeden z mála filmů, který když uvidím podvacáté, tak mě nebude otravovat, ale bude mě pořád bavit.

Kokosy na sněhu (1993)

Jasných pět!! Nechtějte po mně, abych si je obhájil - nedokážu to, ale prostě to na ně cítím!

Spider-Man (2002)

Mám rád komiksové hrdiny a i když jednička na seznamu bude vždycky SuperMan, tak ani jeho pavoučí kolega, co zachraňuje svět nezklamal. Samozřejmě by to nebyl americký akční hrdina, kdyby se nezamiloval do krásné mladé dívky, která o jeho pozornost z počátku vůbec nestojí. Tím jsem chtěl naznačit, že mě částěčně zklamal scénář, protože na něm by se mělo při takovémto trháku pracovat daleko pečlivěji a usilovněji.

Bláznivá škola (1996)

Povedená oddechovka na zasmání se. Je pravda, že herecké obsazení asi nebylo úplně to nejlepší, na druhou stranu si nejsem jistý, jestli by se povedlo vymyslet nějaké lepší. Některé scénky a hlášky stály fakt za... čtyři hvězdy!

Číslo 5 žije (1986)

Většina si dokonalého, vtipného a milého robůtka oblíbila a já nejsem vyjímkou. Nelíbí se mi srovnání s E.T. Mimozemšťanem, i když v něčem jsou si filmy třeba podobné. Přijde mi to jako kdybychom chtěli srovnávat Popelku a Šípkovou Růženku... Btw. (Sir Isaac) Newton (Sidney) Crosby - nepřijde Vám to jméno dokonalé? :)

Pearl Harbor (2001)

Spojení dokonalého válečného filmu s lehce nadprůměrnou romantikou. Výsledkem jsou čtyři hvězdy po jednoduché aritmetické operaci. Film by asi mnohem více nadchnul širší veřejnost, kdyby se právě ta romantická vložka z filmu vysadila. Za sebe s klidem říkám, že mně osobně tam úplně nevadila, protože kdybych si chtěl pustit válečný film, tak určitě nebudu brát Ameriku.

Hooligans (2004)

Tenhle film neřekne asi nic moc lidem, co nemají o takovém prostředí ani páru a fotbalové chuligány znají jen z novin a naší nejkomerčnější televize. Já jsem strávil příjemnou hodinku a půl u filmu, který mě zklamal pouze výběrem týmů, o které se v něm jednalo. Myslím, že v Anglii se dalo vybrat mnohem, mnohem lépe.

Madagaskar (2005)

Řekl bych povedený animák. Co se bude odehrávat v příběhu je každému jasné půl hodinky dopředu, ale to je tak jediné mínus, které bych udělil. Po obsahové stránce přece nikdo nemůže od pohádky pro děti čekat zázrak. Já jsem se velmi příjemně pobavil, líbila se mi animace i muzika a vrcholem všeho je banda tučňáků. To jsou borci, machři, frajeři!!! Na pět hvězd to není, ale čtyři si film s přehledem obhájí.