Rychlá rota (1989) (seriál)

Byly lepší seriály. Jenže žádný neměl tak geniální znělku, takže těch pět je i zde zcela právem!

Mistři (2004)

Třikrát jsem se musel podívat, než jsem se ujistil, oč ve filmu jde. Myslím, že nejsem sám, kdo ho napoprvé nepochopil, na druhou stranu ale ani nehodnotil..

Páni kluci (1975)

Báječná podívaná. Jedna z nejlepších z domácí tvorby. Někdy mě mrzí, že nikdy nezažiju podobné zážitky jako Páni kluci!

Blafuj jako Beckham (2002)

Pod názvem filmu bych hledal mírně jiný děj, nicméně i když jsem byl překvapen, tak film určitě stál za shlédnutí. Jedna hvězda sama o sobě je za scénář, druhá za dámy v hlavních rolích a třetí za to, že se tam nakonec David opravdu ukázal. Ideální vyplnění nudného odpoledne.

Captain America: První Avenger (2011)

Má oblíbená komiksová postava Captain America se odebral z nakreslené podoby v bloku do reálného ztvárnění a já myslím, že se mu to celkem povedlo. Dokonalé to určitě nebylo, nicméně příběh nezklamal, ztvárnění také ne a když si vzpomenu na velice zajímavý konec filmu, který mi vyrazil dech, protože takovéto zakončení jsem opravdu nečekal, tak čtyři hvězdy jsou naprosto ideálním hodnocením.

Bronzové halušky (2011) (TV film)

Hltám veškeré dokumenty o velkých sportovních akcích. Jsou to videa, která jsem ochoten shlédnout asi úplně nejvícekrát ze všech. Rozhovory s hráči jsou vždycky atraktivní zpestření obyčejných sestřihů a konkrétně v tomto případě s Karlem Rachůnkem, to je opravdu nářez, když si člověk vzpomene jakou chvilku potom už se Karlík odebral do říše, kde ho nebolí přetrénované nohy.

Tohle je Sparta! (2008)

Berme to tak, že pořád existují mraky horších filmů, než jedna ne úplně zcela povedená parodie, která však dokáže místy i pobavit.

Grinch (2000)

Nejlepší, nejlepší, Grinch je prostě nejlepšííííííí.... Dokonalost! Málokdy jsem se u filmu tak bavil a málokterý film bych byl schopen pouštět si tak často jako Grinche. A nemusí být Vánoce, stačí jen mít chvilku čas narazit na DVD dříve, než se roztočí v přehrávači jiná placka!

Kobra 11 (1996) (seriál)

dobytek vypsal dokonalý komentář, u kterého jsem více méně začal plakat smíchy.. No a teď za sebe: Vzhledem k tomu, že zdejší televize nám příliš lepších seriálů nenabídnuly, musíme vzít za vděk i leteckou show nesmrtelné turecké kočky, která se opakuje stále dokola, ale není, co by jí překonalo..

Marley a já (2008)

Pokud má divák srdce, tak tenhle film s ním hne, ať už je důvod jakýkoli!